Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem modellkedni? Képet kérésre küldök, de olvassátok el a lentieket is!

Figyelt kérdés

Már felkértek modellkedni2-szer is, de néhány egyszerű okból kifolyólag nem vállaltam el, de ez szerintem nem is fontos.

Az alakommal szerintem nem lesz gond, mert annak már utánaolvastam és a méreteim rendben vannak.

A képeken inkább az arcomat figyeljétek, mert tudom hogy nincs tömegarcom, csak nem vagyok benne biztos hogy ez jó-e. Állítólag jó...


A képek nincsenek szerkesztve, és semmi smink nincs rajtam (természetesen, hogy az igazi arcomat lássátok..).


(Most még csak gyerekmodell lehetnék (13 éves vagyok), szóval inkább várok pár hónapot, hogy betöltsem a 14-et.)


2013. aug. 17. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet.
2013. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és csak akkor küldök képet, ha itt válaszként, vagy üzenetben elküldöd a korodat,nemedet,városodat... (mert nem akarok ismerősbe botlani)
2013. aug. 17. 21:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Okés, SZlovákia, 15/L :) Első voltam
2013. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21/L, Budapest. :) Köszi, ha küldesz.
2013. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20/L Budapest küldhetsz képet, sminkesként van némi fogalmam a szépségről.
2013. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
18L, Budapest.:)
2013. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Megkaptam a képedet.

Tudom, hogy csak 13 éves vagy, bár a képen sokkal fiatalabbnak látszol. Sminkesként dolgoztam már fotós mellett aki gyerek modelleket fotózott. A legtöbb kislány 13-15 éves volt, de még ők is sokkal idősebbeknek néztek ki mint te.

Szép kislány vagy,bájos az arcod is, de nincs benned semmi különlegesség. De ez nem jelenti azt hogy nem lehetnél gyermek modell. Én ha elfogadsz tőlem egy tanácsot azt tanácsolom, hogy várj még vele. Még túlságosan gyermek vagy, és lehet jobban kihasználnának mint másokat.. Várj vele pár évig. Addigra teljesen kifejlődik a tested, és az arckaraktered is. Addigra te magad is okosabb leszel, és jobban észre fogod venni a csapdákat ami a modellszakmában bizony bőven van

Nem kell feladni a modell álmaidat csak várj pár évet..

2013. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi...

nincsen semmiféle modell álmom, csak tudom hogy van egy ilyen lehetőség is.

Amúgy érdekes hogy más meg azt mondja hogy idősebbnek látszok. :DD

Ahány ember, annyiféle képpen látnak egy képet. mindenki mást vesz észre először stb...

2013. aug. 17. 22:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz! Budapest, 16/L
2013. aug. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Budapest 13/l
2013. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!