Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek alkalmas lennék...

Szerintetek alkalmas lennék modellnek? 16 éves vagyok,169 centi és 46 kiló, sportos alkatú, angolul tudok (arcomról képet levélbe küldök)

Figyelt kérdés
Újságokban szeretnék szerepelni, nem kifutókon. Persze ha arra is megkérnének, akkor elvállalnám. Ha alkalmas lennék rá akkor hol lehetne ezt elkezdeni?

2013. aug. 21. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kaphatok képet véleményformálás céljából?
2013. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

-.- fú b+ ez már vagy az ötmilliomodik ilyen kérdés amit 172 cm alatti emberke tesz fel, értéstek már meg, hogy nincsen csak fotós modellek! ha valaki én biztosan tudom!!!!!!


ezek a csajok: [link] legalább 175+-osak!!!!!

2013. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

T E S T I A D O T T S Á G O K


Általában azokból lesznek jó modellek, akik az iskolában sosem voltak a fiúk kedvencei és valami különleges van az arcukon, gondolok itt karakteres szemöldökre vagy erős arccsontra. A magassági minimum 172 cm köré esik, persze kifutóra ez rettenetesen alacsony, oda csak 178 feletti lányokat választanak. A sokszor emlegetett 90-60-90 álomméret alatt kell hogy legyél, ha külföldre szeretnél utazni. Itt egy centi kb egy kilónak felel meg, de azért érdemesebb centikben mérni, mert az izom nehezebb a zsírnál, így a kilód ilyen szempontból nem is olyan fontos tényező. Fontos még, hogy mivel az arcoddal és a testeddel dolgozol, keresed a pénzt nagyon oda kell rájuk figyelned, ápold őket és étkezz egészségesen! [link]

2013. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy.Kéne még 5 centi.
2013. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: oké hogy ez az xy-dik ilyen kérdés. de sajnos a többi kérdésnél nem én vagyok a kérdező és nem tudják abból megállapítani hogy én alkalmas vagyok-e rá
2013. aug. 21. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
vagy 100-an jönnek ezzel a kérdéssel akik 169 cm-esek, tegnap én is böngésztem, találtam 169 cm-est, 165 cm-est, 160 cm-est, de még 157 cm-est is :/
2013. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak én nem kaptam képet?
2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De meg lehet állapítani, mert te is alacsony vagy. Miért nem lehet megérteni???
2013. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem esetleg küldenél képet:)? én is modellkedni szeretnék 15,lány:) Bp.
2013. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy alkalmas !!! Kép nélkül főleg nem. Ha valaki úgy érzi, és szeretne az lenni , szerintem küldeni kellene a képeket magáról.de aki nem mer az minek írkál ide.
2013. szept. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!