Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért nem tudnak úgy nézni a...

Miért nem tudnak úgy nézni a fényképeken a lányok, nők, mintha szerelmesek lennének?

Figyelt kérdés

Én nagyon sok reklámot láttam már, amiben nőkkel reklámoznak termékeket, és meg van úgy csinálva, hogy ilyen szenvedélyes, szexis legyen a lány, nő, tekintete, testtartása, ruhája.

De olyat még sosem láttam, hogy egy modell, tényleg úgy nézett volna ki a képen, mintha arra az emberre nézne rá, aki élete szerelme, és majd elolvad.

Na azt miért nem tudják megcsinálni?



2013. aug. 21. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők tettetni tudják az orgazmust. A férfiak egy egész kapcsolatot tudnak tettetni.
2013. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

miért, milyen az a szerelmes nézés?

én speciel a páromon kívül másra nem tudnék így tekinteni, akkor sem ha modell lennék, így ami nem igaz csak illúzió az sosem lesz egyenértékű a valódi érzésekkel szemben.

2013. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert azt nem lehet utánozni. CSak akkor fogsz tudni úgy nézni, ha olyas valakire fogsz nézni, akit szeretsz.
2013. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert azokban a reklámokban, kampányképeken általában nem a szerelem a lényeg. Hanem az, hogy a nőci vagy a pasi a mindenki által imádott tuticsávót/csajszit is be tudja vonzani a parfümmel, ruhával, mittudomén. A szerelem cuki, de nagy hatást a mai társadalomban főleg ezekkel a képekkel lehet elérni, főleg azoknak a körében akiket ezekkel lehet befolyásolni, pl. a 14-15 éves, kicsit befolyásolhatóbb és esetlenebb lányokat, akik azt látják a suliban, hogy (nyilván) a ledérebb és "szexibb" osztálytársainak mindig van pasija, ők meg azon törik magukat, hogy MAGUKBAN mi lehet a hiba...
2013. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze a modellt a színésszel. Egy színész tud úgy nézni, a modell meg legfeljebb önmagába szerelmes.
2013. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
..
2016. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!