Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Újabb modellkedni akaró...

Újabb modellkedni akaró lány.165 centivel hol?

Figyelt kérdés

Szóval az arcom nagyon karakteres, és a testem is megfelelő lenne, ha lenne + 10 centim.

*mély sóhaj*

165 centi vagyok.

Az lenne a kérdésem, hogy ha ki szeretném magam próbálni, kinél érdemes jelentkeznem, ha egyáltalán lesz valaki aki szóba áll velem ilyen magassággal..mert olyanokat is hallottam hogy fotómodellkedni lehet alacsonyabban is, tudtok esetleg olyan ügynökséget aki foglalkozik ilyesmivel is? vagy valakit akinek vannak így tapasztalatai?

Vagy felejtsem el és legyek inkább kőműves?



2013. aug. 22. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudsz! lehetetlen! nagyon alacsony vagy! a foto modellek 172 cm nél kezdődnek kifutora meg 178+ al engednek fel!!!!



[link]


híres meg ennyi cm-el nem akarlak elkeseríteni de biztos nem lehetsz!! és még csak nem is cserélnék veled (174) mert te túl magas vagy annak a méretnek amit én szeretnék :( (156)

2013. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de ama modellkedés szakmát senkinek sem ajánlom csak átmenetileg mert utána kiöregszel belőle, nem leszel már jó, és otthagynak az utcán és arra fogsz feleszmélni, hogy felnőttél önnállósulni kell, de nem tudod hogy hogy, választasz egy sz*r pincér szakmát és lesz 40K nyugdíjad
2013. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igazából az egész divat-ipar vonz, fotózni tanultam, és azzal is szeretnék foglalkozni, csak mint minden második lány, én is álmodozok a modellkedésről is : )

szóval nem feltétlenül a vogue címlapjára pályázok, tudom hogy az esélytelen, de amúgy van ügynökség aki kisebb munkákra keres modelleket, akiknél nincsenek ilyen szigorú megkötések?

2013. aug. 22. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom.... vannak ilyen modell ügynőkségek de egyáltalán nem komolyak, sőt! képesek és tőled kérnek pénzt!

de ne fizess!


keresgélj neten, én még nem hallottam ilyenről, más külleműleg inkább moletteket keresnek, nézelődhetsz neten talán akad 1-2, am némelyik plázába szoktam látni alacsonyabb lányokat "manökenként" de azok meg egésznap ott állnak a bolt előtt... mindenesetre ha annyira szeretsz fotozni miért nem inkább te készítesz képeket? nem muszáj modellekről,, bár most nem akarlak megijeszteni.... de az intim modellek alacsonyabbak (és jobban is elitélik őket!!!!!) de a divat szakma nagyon rizikós, és ha meglennének az adottságaid a modellkedéshez v. jó ruhákat terveznél, a siker akkor sem olyan biztos, palvinnak meg ugye pénzesek a szülei, neki más helyzete van

2013. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha elmész egy gagyihoz akkor azok biztos agyon fognak dícsérni csak fizess kis nekik 200 rongyot és persze, lehetsz modell. A nagy sz**t!

Senki nem lehet modell ilyen magassággal. Ezt el kell fogadni, ez van.

2013. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen a dolog,2éve én is modellkedtem,de már bezárt az ügynökség,egy forintot sem kértek,a portfóliómat is megcsinálták ingyen,igaz hogy csak fotózáson voltam(158cm),de akkor is van rá esély,amit érthetőnek tartok,ha a 70-80kilósak is modellkedhetnek nem értem hogy egy alacsonyabb csinos lány miért ne tehetné meg.

Most ezt tudom ajánlani:

"Az MCM modellügynökség minden típusú női modellt képvisel, bőrszínre, magasságra, alakra való tekintet nélkül. Klienseinknek szükségük van

női modellekre különböző munkáknál."

[link]

2013. aug. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
előzző: talán azért mert egy magas lánynak több adottsága van? egy magasabbra alapvetően mindenki felnéz, egy magas lányon sokkal több minden jól áll hosszú ruhától kezdve minden, még a plus size modelleknek sem szabad alacsonynak lenniük! hogy néz ki egy alacsonyon egy hosszú ruha?? esküvői ruha modellnek, fürdőruha modellnek, cipőmodellnek, és ezeket még fizetni is?! 100x jobban megéri magas lányokat modellnek állítani, az alacsonyak eltűnnek a tömegben, viszont a magasak + még tűsarkúban elérik, hogy mindenki őket nézze!
2013. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6: hidd el, ez is gyenge, a legjobb az ikon, ne linkelj neki ilyet átverés az egész!
2013. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele én is, centire pontosan. Ezért hidd el, hogy sehol. Fotózásra is kéne még az a 10cm, kifutóra még több is. Most itt linkelgethetnek mindenféle modellügynökségeket, de ezek kamuk, lehúzások. Modell nem lehetsz 165cm-vel. [link]
2013. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy fotómodell ismerősöm. a 165 cm-ével bejárta a fél világot. Volt Amerikában, kínában, európában szinte mindenhol. ;) Nagyon jól keres és imádja.
2013. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!