Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehetnék férfi modell?

Hogy lehetnék férfi modell?

Figyelt kérdés

Na tehát 15 éves fiú vagyok, sokan mondták már hogy menjek el modellkedni mert vékony vagyok és szálkás (tehát izmos de nem ilyen testépítő szerű), valamint elég magas is (186-7 cm) plusz sokak szerint jóképű.

Mondtok pár olyan ügynökséget ahova érdemes lenne képet beküldenem? Csak hogy megutdjam hogy van-e esélyem.:D

Gondoltam Visage, Icon és társaira, de nemtudom biztosra hogy ők foglalkoztatnak-e fiúkat.Ha igen, milyen és hány képet kéne elküdjek nekik?


2013. aug. 25. 22:35
 1/1 makaga válasza:

Heló! :)

Általában profilból, szemből, meg félmezkós képet kell beküldeni az ilyen ügynökségekhez, de ha tudsz egy fotóst szerezni akkor a polaroid képekkel nagyobb előnyöd van :)

Az Icon foglalkozik férfiakkal is(lsd: Cseke Botond), de annyira nem nézi a beküldött képeket, ők inkább az az "utcán felfedezős" típusok. Ezért sincs rendes honlapjuk. Esetleg még megpróbálkozhatsz a WAM-nél is, bár ahoz lehet kellene várnod pár évet. Próba szerencse. Vagy, ha esetleg tudsz magadról képet küldeni privátban, lehet tudok segíteni :)

Sok sikert, remélem tudtam valamit segíteni.

2013. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!