Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem modellként?

Figyelt kérdés
Már nagyon régi álmom a modellkedés. 12 éves, 165 cm és 42-43 kg vagyok. Ha csak gyerekmodellként is, de vajon alkalmas vagyok? Elég jó alakom van, és az arcom is szép. Német nyelvet tanulok, viszonylag érettebb vagyok az osztálytársaimnál. Még egy olyan kérdésem lenne, hogy hol tudok pl. Jaárni tanulni magassarkúban, vagy hogy pózokat honnan tudok megismerni? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2013. aug. 26. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég vékonyka vagy, de attól még szerintem lehetnél modell. Ha küldenél egy képet priviben(az arcod kimaradhat ha nem szeretnéd, hogy lássam) az jó lenne. 18/L
2013. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen hogyan lehetne régi álmod a modellkedés?? :O

Nem minden a szép arc. Nagyon sokat számít a személyiség és attól, hogy magadat szépnek gondolod, nem biztos, hogy alkalmas vagy modellnek.

2013. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
először is ha tényleg érdekel a modell szakma, akkor gondolom már utánanéztél modellügynökségeknek, esetleg próbálkoztál is. itt kép nélkül, ismeretlenól nem lehet megmondani, hogy alkalmas lennél-e rá. pózokat meg újságokból tudsz szedni, de az is lényeges h önmagad maradj, pl lehet hogy megtetszik egy nőies szexi póz, de 12 évesen nem akarj úgy pózolni. csak ami hozzád illik. magassarkúban járni pedig úgy tudsz gyakorolni, ha otthon abban járkálsz. amíg nem megy, ne vedd fel utcára mert annak nem lenne szép vége:)
2013. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én 13 évesen 173 cm voltam.. most 19évesen 180cm.

Csinos vagyok, arcom is szép, bár inkább aranyosnak mondható.

Idén érettségiztető tanáraim közül páran azt mondták,miért nem megyek modellnek?. Nos.. mivel nem egy életképes szakma. Ideig-óráig jó..aztán semmi, mellé kell még szakma. Másrészt én elég szorongós típus vagyok, utálom ha megbámulnak akármi.:D

Öhm azt mondom várj olyan 16 éves korodig..mivel az , hogy most ekkora magas vagy nem garancia, hogy sokat fogsz nőni. Lehet,hogy 14évesen is pár centivel leszel csak magasabb. Pózokat netről.:D Szüleid segítségét kérd:D

2013. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jellemző már megint egy modellkedni akaró miniatűr kiscsaj -.- gyarapodnak
2013. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy.
2013. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még túl fiatal vagy...ha megnézed az újságok címlapján, kifutókon nem 12éves kislányok vannak...várj pár évet és ha elég magas leszel (170cm fölött), akkor próbálkozhatsz! :)
2013. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és én is modellnek készülök küldj képet hogy megítéljem alkalmas vagy-e
2013. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, a segítségeket. Igen tudom még alacsony vagyok hozzá, de eddig is gyorsan nőttem, úgyhogy reménykedem még. És persze, tudom hogy azért még várnom kell pár évet.
2013. dec. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!