Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol tudnék modellkedni?...

Hol tudnék modellkedni? Mindegy, hogy fotó vagy, bármi! Szerintetek lenne esélyem (kép lent)?

Figyelt kérdés

Itt vannak a képeim.Ezek mind más stílusúak.Szerintetek Ha alkalmas lennék modellnek akkor fotó vagy kifutó , esetleg szépségverseny?



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 19. 22:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja , és kimaradt:

-12,5 éves

-150cm körül

-1éve változatlanul 42-43 kg

-(kitûnô tanulo , sportoló -nem tudom hogy számít-e)

2013. aug. 19. 22:58
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Aranyos vagy, szép az arcod, de nem gondolom, hogy annyira különleges karaktere lenne, hogy kitűnj a tömegből. Nem elkeseríteni akarlak, de a modelleknek általában van valami különleges az arcukban, amire rögtön fókuszál az ember, a tiédet úgy hívják, klasszikus szépség.

Kifutóra 150 cm nagyon kevés. Bár még nőni fogsz, de ott min. 180 cm kell.

2013. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
29%
elöszőr is vegyél fel melltartót, mert a harmadik képen átlátszódnak a cickóid... aztán gondolkodhatsz a modellkedésen... de melltartó nélkül...:D
2013. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Semmi,de semmi esélyed!Egyáltalán nem vagy szép,csak aranyos, átlagos kislány.

Inkább arról legyenek elképzeléseid,hogy hol tanulj tovább,mi legyél,ha felnősz.Rendes szakma amiből meg lehet élni!Ez nem az!

2013. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

2/4

kifutóra a 175cm a minimum,viszont ez 18felett érvényes,logikus hogy egy 12évestől nem várnak el ilyen magasságot

amúgy aranyos vagy,de nem a modell típus,várj pár évet és utána meglátjuk

2013. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
hááát... NEM alapvetően a gyerek modellek 162+ cm-esek, szerintem inkább menj vissza a babaházhoz, majd ha felnőssz és karakteres arcod és 172+ (cm) leszel akkor próbálkozz :)
2013. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
aranyos vagy.de még túl fiatal,szerintem kifutóra semmiképp,ilyen reklámokba esetleg,szépségversenyt meg majd meglátod úgy 6-8 év múlva
2013. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

ugyanolyan cipőm volt mint neked az utolsó képen :D

szerintem teljesen átlagos lány vagy, de a modellkedés az még ráér 2-3év múlva 13,5/l

2013. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy modell kb 13-14 éves korától dolgozik, és ezeknek a lányoknak is rendelkezniük kell min 173 centivel, karakteresebb arccal, kíváló angoltudással, magabiztos, felnőttes, komoly személyiséggel. Tudni kell szépen járni akár 10-20 centis sarkakon. Emellett a szüleidnek is engedniük kell az állandó utazást, és ha egyesületben sportolsz, azt kb rögtön ott kéne hagynod ( a modellek csak az alakjuk miatt edzenek, így olyasmit választanak, amit a világ bármely pontján, akár otthon lehet végezni, hatásos edzésforma, de izmokat nem igazán épít, kedvelt a pilates, a futás, a jóga, aerobic, stb)

150 centiből nem lesz 1-2 éven belül 173 ( min), ráadásul az arcod sem olyan csontos, karakteres, tökéletes szimmetriájú.

Persze szerintem aranyos arcod van, szépnek számítasz, de a modellszakma nem erről szól. Ebben a szakmában semmi sem garancia a sikerre, még a megfelelő adatokkal sem.

Amúgy fotó és kifutómodell csak a komolytalanügügynökségeknél más, a normálisaknál mind2t vállalni kell.

Szépségversenyekről: én még 1 szép királynőt nem láttam. Mindegyik agyonszolizott, agyonsminkelt, átlagos testű, átlagos magasságú, a legtöbbnek az arca max átlagos, ha nem épp csúnya.... Ráadásul annyi csalás meg protekció van ott...brrr

2013. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
sajnos nem
2013. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!