Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van esélyem modellkedni...

Van esélyem modellkedni fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
13 és fél éves vagyok,nagyon szertnék modellkedni,de februárban fogszabályzós lettem!van rá így lehetőségem?
2013. aug. 28. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Van, persze. Ha emellett elég szép és különleges vagy, sportos vékony testalkattal, karakteres arccal.

De 13 és fél évesen még ne akarj dolgozni. A modellkedés nem valami szórakoztató dolog. Sok pénzbe is kerül.

2013. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van valamennyi esélyed, de ahhoz az is kell hogy szép legyen az arcod a hajad a testalkatod és kell valami plusz, ami a többi modellben nincs meg. de amugy a fogszabályzódat fél-egy év múlva leveszik nem?
2013. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy év múlva leveszik,igen!
2013. aug. 28. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven ráérsz még modellkedni, az én iskolámban elég sok lány van, aki eljár fotózásokra, de ők is 16-17 évesek/évesen kezdték. Addigra lekerül a fogszabályzó!! ;D
2013. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan! kíméld az ügynökséget, ahova tartozni szeretnél, és csak akkor jelentkezz, ha már nincs veled gáz, és nem kell rád éveket várni. nincs idegesítőbb, mint valaki, akire 1-2 éveket kell várni.. közben meg tudod, hogy jó. :D
2013. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!