Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek párválasztáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párválasztáskor mennyiben vonzódnak az emberek a jelölt társadalmi státuszához, illetve egyéb szimbólumokhoz, amiket felfedeznek rajta? És mennyi esélye van a személyiségnek?

Figyelt kérdés
Nekem például szükségem van arra egy párkapcsolatban, hogy valamennyire egy biztonsági zónát is jelentsen, és ebből a szempontból egy magasabb társadalmi státuszú személyt megnyerőbbnek találok

2012. dec. 14. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem mindenki olyan mint te vagy :)
2012. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legalább te beismered:D Más is így van vele, csak játszák a szentet. 24F
2012. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a biztonsági zónát a pénz jelenti, akkor nekem nem kéne tőlem vagyonosabb pasi. Megvan a saját egzisztenciám, és nem tudnám elviselni, ha kitartott lennék. Én sem szivesen tartanék el senkit.
2012. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Más is így van vele, csak játszák a szentet." Bár akkor jogos a kérdés, hogy hogy a rákba' van ennyi raj meg proletár? Ezek nem élnek nagylábon, de mégis van gyerek is meg feleség is...


Csak a felsőközéposzálybeli csajok szoktak minden áron felsőkategóriás csávóval keverni (és csalni egy igyúrt kopaszzal vagy a kertésszel)

2012. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó.
2012. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Egyrészt egy körkérdést tettem fel, hogy kinél milyen mértékben és milyen szimbólumok számítanak, másrészt meg nem azt mondtam, hogy pénzes pasikat hajkurászok egész nap. Annyit mondtam, hogy érzek valami megnyugtatót abban a stabilitásban, amit kifelé mutatnak. De ez csak egyetlen egy darab érzés egy bizonyos embercsoporttal kapcsolatban. Inkább arra vagyok kíváncsi, hogy vajon azért választjuk a másikat, mert azok lehetünk mellette, akik szeretnénk (kvázi szimbólumnak használjuk, és akkor ebből következően a választás alapja is az általa felvonultatott szimbólumok kívánatossága), vagy mondjuk egy energetikai fenntarthatóság vagy minimum sokkal nagyobb fegyvertény a kapcsolatban. Ezt az egészet pedig azért kérdezem, mert nekem általában egyszerre sokféle ambivalens érzésem szokott keletkezni egy párjelölt felbukkanásakor és soha nem tudom hogy melyiket hogyan vegyem figyelembe. Így aztán nem nagyon alakul ki semmi.
2012. dec. 15. 00:08
 7/12 A kérdező kommentje:
3-as, egyszerűen csak arra gondolok, hogy akinek bizonytalan a megélhetése az feszült, és aki nem tudja eléggé uralni a sorsát, annak büszkeségi problémái is keletkezhetnek. Egyik sem jó egy párkapcsolatban
2012. dec. 15. 00:11
 8/12 A kérdező kommentje:
5-ös értem hogy egyénenként változó, de arra vagyok kíváncsi, hogy például veled hogy van
2012. dec. 15. 00:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Magamhoz hasonlót keresek. Nem kell más pénze,viszont nem jó ha különbségek vannak. Márpedig a legtöbb probléma a pénzből szokott lenni...Szóval legyen kb olyan helyzetű mint én,és akkor nincs baj :-) Ne legyen egy link alak,aki elherdálja a lóvéját,viszont egy szál virágot vagy mozit azért ne sajnáljon tőlem néhanapján!

Legyen felelősségtudata,ha már komolyan akar velem kezdeni. Fontos, hogy tudjunk együtt a jövőnkre gondolni.


Nehéz úgy ismerkedni, hogy az egész családod orvos,jogász,mérnök,vagy közgazdász...If you know what I mean.

2012. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező a 7. kommentedre csak annyit mondanék, hogy a szélsőségeket hoztad fel példának,amit nem szabad.


Nagyon sokféle embert kell ahhoz ismerned,ahhoz, hogy következtetni tudjál.


A pénz az mindenképpen dob a férfiak,de a nők határozottságán is, hisz valóban nem feszültek a jövőjük miatt.


Ezen felül viszont pl nekem még van rengeteg elvárásom,amiket már végképp nehéz teljesíteni.Főleg, hogy a 25-30 közötti férfiak nagyrészének már barátnője van évek óta,vagy már házas és gyerek van...vagy úszik a hitelben,vagy pl egész jó anyagi helyzetben van,mégis egy 200ft-os virágot is sajnálna a nőjétől....

2012. dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!