Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnék suli...

Modellkedni szeretnék suli mellett. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, vékony és érdekes arcom van, smink nélkül is helyes. Mégis ahova eddig beadtam a jelentkezést, arra sem voltak képesek, h visszajelezzenk.. pedig a kritériumoknak szerintem bőven megfelelek és úton, útfélen azt kérdezik tőlem, hogy nem akarok e modellkedni. Nem ebből akarok megélni, de most suli mellett szívesen csinálnám. Hova jelentkezzek, mit tegyek? Vagy csak hívjam fel őket?

2013. szept. 13. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok helyre beadtad a jelentkezésed és vissza sem jeleztek akkor az elgondolkodtató...
2013. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy van ahogy az előző mondja. Manapság nagyon sok lány akar modell lenni, de 5%-uk sem alkalmas rá.
2013. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én nem tartozom közéjük.

ha bíznék bennetek, még képet is küldenék

2013. szept. 13. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
leginkább pénz kérdése a modellkedés. én voltam már castingon ahol elnyertem a tetszésüket, de több száz ezer, akár milliókba került volna ,hogy elinduljak valamerre ilyen téren
2013. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

úgy hallottam hogy csak olyan helyeken kell fizetni ahol nem látnak benned fantáziát és ezért inkább pénz fejében fotóznak

egy nívósabb ügynökség nem kér pénzt semmiért feltéve ha lát benned vmit

2013. szept. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!