Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Iskola vagy modellét?

Iskola vagy modellét?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

18 éves lány vagyok.Régebben is modellkedtem már,de most kaptam egy ajánlatot,amihez viszont New Yorkba kellene mennem,de akkor meg nem megyek fősulira.

Tudom hogy a modellek 25-30 éves koruk körül "kiöregednek".

Suli vagy modellkedés? Kérlek segítsetek



2013. szept. 21. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Suli
2013. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mit szeretnél tanulni. Nekem 18 évesen még igazából nem sok elképzelésem volt, nem is láttam át teljesen az egész felsőoktatást, csak akartam egy diplomát, mert az milyen király. Aztán szereztem egy btk-s diplomát, hát nem túl sokra megyek vele. Szóval valami büfészaknál mindenképp jobban megéri külföldre menni - igaz, hogy 25-30 éves korodra kiöregszel, de legalább addig is csináltál valamit, pénzt kerestél, míg lehet, a szabadbölcsész diplomáddal a mekiben dolgoznál.


Bár mondjuk szerintem a legfontosabb az, hogy te mit szeretnél, és ne pedig igenek véleménye alapján dönts.

2013. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Szeretnék modell lenni,de a kérdés,hogy mire elérem azt a "kiöregedő" kort,addigra össze tudok-e gyűjteni annyi pénzt,hogy utána életem végéig boldogan tudjak élni belőle.

Igazából az egész családunk orvos,ezért nincs is túl nagy választásom.Apukám eldöntötte, hogy orvos leszek,és kész.

Eléggé kiakadt,amikor kiderült ez a modelles sztori:=(

2013. szept. 21. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha idén nem is, jövőre vagy utána beiratkozhatsz New yorkban is valahová.

És egyáltalán nem kötelességed orvosnak lenni, csak mert a szüleid azok, főleg, ha te nem akarod azt.

2013. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SULI és keress magadnak valami jó szakot az egyetemen, hidd el nem bánod meg!
2013. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Suli.
2013. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!