Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hány éves korban érdemes...

Hány éves korban érdemes elkezdenem a modellkedést ha modell szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
13-15
2013. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bakur12 válasza:
47%
Mikor kepes vagy ferfiakkal lefekudni; csak azert, hogy lassak meg a szepseged, hanem maradsz a fapadon.:D
2013. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mekkora karrierre vágysz.

Ismerek olyat aki csak kiegészítésnek akarta,17évesen kezdte,alkalmanként kap 70ezret,de semmi komolyabb munkára nem hívják,igaz ő nem kifutókra megy hanem csak fényképezéshez(nagy a melle és a feneke,+csak 170cm)

ha viszont igazi karriert akarsz akkor tényleg nem ért 13-15évesen elkezdeni

2013. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

14 körül, sokkal tovább nem érdemes várni, itt már bőven van lehetőség. Azért (az utolsó válaszoló) 70 ezres napidíja nagyon ritka, átlag 20-50 ezer Ft között lehet keresni, de ez - hangsúlyoznám - nem az amatőr szint, itt már természetesen kell pózolni, mozogni, profi módon viselkedni, ez a sokadik fotózás után megy csak. Amatőröknek ritkán fizetnek.

Nem tudom a részleteket, de nekem a 70e minimum egy aktfotózás ára, másért nem nagyon fizetnek ilyen jól.

2013. szept. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

most 15 vagyok,177 cm és imádom ha fotóznak.

de ennyi idősen hol kezdjem? (ráadásul nem pesti vagyok)

azt hallottam hogy menjek modell suliba,de az nem főiskola?

Mert azt is hallottam már hogy még ráérek vele..szóval?

Egyébként akik írtak,hol hallották,vagy van valamilyen forrásuk ahonnan ezt tudják? (elhiszem,csak nem mindegy hogy egy hozzáértő,vagy egy tizenéves tippelgető emberke írta :D)


(nem fogok képet küldeni mert nem véleményére vagyok kiváncsi,csak arra amit kérdeztem)

2013. szept. 1. 10:07
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
#4-es, amatőr fotós vagyok (erősen 40 felé) az évek alatt elég nagyon sok fiatal lányt, profi vagy amatőr modell fotóztam eddig, ingyen, pénzért vagy esetleg én béreltem modellt. Innen tudom az árakat, szokásokat, illetve ismerek pár modellt. Küldd el a nagy ügynökségeknek (gyakori kérdéseken keress rá, sok helyen megvan a lista) a képeid (NE tükörben fotózósat, mert attól mindenkit kiráz a hideg), pár rendes fotót, amit nyáron készítettek, arcod, alakod látszódjon. Modelltanfolyam egyébként jó dolog (ez is egy szakma, tanulni kell!). Egyébként Budapest a központ (Magyarországon :-), máshol töredék annyi lehetőség van. Sok sikert!
2013. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 18 éves, budapesti. Én a környezetem-beli tapasztalatokat írtam le. Valamint amennyit mindenki tud a mai modellkedésről, akit érdekel a divat valamennyire. Aki kicsit is "sikeres" az 14 éves kora körül kezdte, ennél később már nehéz befutni (egy ismerősöm 18, most kezdi feladni, pedig nagyon szép és a magassága is megvan). Keress ügynökséget, ha érdeklődsz ez iránt, de tudd, hogy nehéz dolgod lesz, mert ma már minden 3. lány modell, vagy az akar lenni.
2013. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Tudom hogy kevés esély van hogy 'befussak' de én mindenképpen meg szeretném próbálni..sokan bíztatnak,és van akaraterőm is hozzá. szóval 15 évesen késői kezdeni?

Budapesten nem tudjátok melyik ügynökséghez menjek,aki nem csak a pénzemre vágyik?

Lehet hogy először egy fotóssal kéne kezdenem,de sajnos egyet se ismerek..a szüleim nem egészen ezt a szakmát képzelték el nekem,de anyukám már belátta hogy nem ő dönti el,ezért támogatna.Apa még nem tud erről,viszont neki az az elmélete hogy 'nagyon kevés esélye van annak hogy befuss,kár ilyennel próbálkozni'. De nekem ez az álmom.

Nem tudom mit csináljak

2013. szept. 3. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok (az amatőr fotós), inkább ezt publikusan írom: a modellek zöme (Magyarországon) főiskolára jár vagy elvégezte, így ez nem vagy-vagy történet. A modellkedésből nem fogsz megélni, ráadásul ez kb. 25 éves korodig tart, utána mivel szeretnél foglalkozni? Tanulni kell (érettségi az alap), ettől függetlenül és ha tehetséges vagy, a modellkedés nagyon szépen megy párhuzamosan is. Ha már annyi modellmunkád lesz, hogy nem tudsz bejárni az órákra a főiskolán, akkor írj ide megint és majd akkor megmondjuk, mit tegyél :-).
2013. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet, hogy későn írok de Magyarország 3 professzionális ügynöksége az Attractive,Icon,Visage
2016. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!