Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nagyon szeretnék model lenni...

Nagyon szeretnék model lenni de nem tudom hogy kezdjem el?!

Figyelt kérdés

Ti hogy keztètek?

Milyen adotságok kellenek hozzá?


2013. okt. 14. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el egy modell ügynökség tanfolxamára. Ott megmondják alkalmas vagy-e rá. Ott csinálnak portfoliót is, de azt megcsináltathatod máshol is. Aztán avgy egy ügynökség avgy te magad elkezded leadnia aportfoliódat cégeknek stb. Ha kellesz hivnak. egyszerübb ah ügynökségen keresztül csinálod de arra készülj fel hogy nem olcsó mulatság.
2013. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el egy modell ügynökség tanfolxamára. Ott megmondják alkalmas vagy-e rá. Ott csinálnak portfoliót is, de azt megcsináltathatod máshol is. Aztán avgy egy ügynökség vagy te magad elkezded leadni a portfoliódat cégeknek stb. Ha kellesz hivnak. egyszerübb ah ügynökségen keresztül csinálod de arra készülj fel hogy nem olcsó mulatság.
2013. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el egy modell ügynökség tanfolxamára. Ott megmondják alkalmas vagy-e rá. Ott csinálnak portfoliót is, de azt megcsináltathatod máshol is. Aztán avgy egy ügynökség vagy te magad elkezded leadni a portfoliódat cégeknek stb. Ha kellesz hivnak. egyszerübb ha ügynökségen keresztül csinálod de arra készülj fel hogy nem olcsó mulatság.
2013. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

adottságok:

173cm+

különleges arc (azt nem mondtam, hogy szép legyen)

vékonyság

keskeny derék

dekoratívság

hosszú lábak

hosszú nyak


általában ügynökségeknél szokták kezdeni (pl Icon lásd: Palvin)

2013. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mindenképpen keress fel egy modellügynökséget.Ők tudnak ebben segíteni .fotózásokra küldenek stb. én a nyáron voltam pesten és egy modellügynökség munkatársa megkérdezte tőlem az utcán hogy lenne-e kedvem a modellkedéshez de én nemvállaltam el. te is próbálj meg hasonlót. érdeklődj interneten a honlapokon telefonálj ha megtetszett valamelyik ügynökség és utánna ők majd segítenek. :D
2013. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!