Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Behívtak személyes találkozóra...

Behívtak személyes találkozóra a NINE MODEL MANAGEMENT-hez. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Pesten van az irodájuk, szerdára hívtak be.Én vidéki vagyok, megéri elutazni oda? Állitólag ha látnak benned valamit, kifizetik a költségeket meg mindent. Tehát nem lehúzós ügynökség.

Elmenjek? Megéri ez a hétköznap oda vissza 6 órás utat?


2013. okt. 2. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lehúzni akarnak..
2013. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szövegértés 1es!

Mint írtam, ha jónak találnak nem kell fizetni semmit, ők maguk mondták. Engem a munkalehetőségek érdekelnének onnan

2013. okt. 2. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod menj el,lehet ha nem mész el egy jó ideig bánni fogod.
2013. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Állitólag ha látnak benned valamit, kifizetik..."


:DDD


ok.

2013. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen megértettem a szöveget..csak barátnőm is járt ilyen ügynökséghez, először persze semmit se kellett fizetnie neki sem, majd később a tanfolyam egy vagyonba került, aztán soha nem hívták semmilyen munkára. Persze nem biztos, hogy minden cég ilyen, de elég gyanakvó vagyok:D
2013. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elsősorban neked kell mérlegelned, neked tényleg megérné-e az út, akár beválogatnak, akár nem? Közelebb nincs modellügynökség?
2013. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valentine Models, ICON, Attractive, Visage... Ők a professzionális, NEM LEHÚZÓS ügynökségek. Ez a "ha látnak benned fantáziát, mindent kifizetnek neked" dolog csak rájuk érvényes, a többi ügynökség ezt maximum csábító reklámszövegnek használja.
2013. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen menj el, de vigyázz, mit írsz alá.
2013. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Elárulok nektek valamit. A modell színész szinkron stb... ezeknek az elkezdéséhez mindenhol ahova elmész céghez egy idő utan muszály lesz fizetned.... ha modellkedni akarsz kell egy tabló fotozás ami nem kis pénz mert minden modellnek van egy első tabloja amiért ők is fizettek. Ezt a tabló fotozáson keszult kepeket kuldik el a cégeknek hogy tessek itt ez a lany vagy fiu. A szinkronhoz pedig elkell vegezned egy tanfolyamot az sem olyan hogy oda alsz a mikrofon ele aztan mar kesz is. Nem olyan egyszeru mint ahogy latszik. A szinesz akarsz lenni ott kell kezdeni hogy eljarsz egy szini tanodaban ami pl pesten havi10ezer fr is lehet. A szinkron es a tablo elerheti a 100ezer ft kolcseget is ha szerencsed van mert inkabb 150 ezer ft szokott lenni. Nagyon sok penz kell ahhoz hogy ilyen szakmaba kezdj. De ha megfeleloen tehetséges vagy es szereted amit csinalsz elvezed akkor minden cent kifog fizetodni:)
2017. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!