Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Valakinek van véleménye/tapasz...

Valakinek van véleménye/tapasztalata a Csillag modellügynökségről?

Figyelt kérdés
Megérné elmenni Pestre ha behívnak? Korrekt ügynökség? Milyen testalkat számít? Mennyire lehet munkát kapni?
2013. okt. 18. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el, ezt a saját érdekedben mondom, nem valódi modellügynökség. Nézd meg a modelljeiket a honlapon, konkrétan semmiféle kikötés nincsen, az ötéves kislányoktól kezdve a jellegtelen "művészies" tiniken át a kifejezetten elhízott hatvanas nénikékig mindenkit "felkarolnak" és "foglalkoztatnak", ami - azon túl, hogy az illető "igazi modellnek" érezheti magát - nem sokat nyújt. Esetleg bekerülhetsz egy reklámba, és lekamerázzák ahogy arrébb teszel egy széket. Ha jobban megnézed, a honlapon fent lévő fotók is borzalmasan amatőrek, erre pedig az ügyetlen retusálás csak rátesz egy lapáttal.

Ha valóban komolyan gondolod a modellkedést, tessék rendes ügynökséghez menni! Icon, Valentine Models, Attractive, Visage, meg talán Royal, ők az ún. "professzionális" ügynökségek. Ha még most is lennének kételyeid, akkor az imént felsorolt ügynökségek közül válassz ki egyet, és hasonlítsd már össze a modelljeiket, weboldalukat, úgy általában az egész jelenséget a Csillagmodellel. Nagyon válogasd meg, melyik ügynökséghez mész és kinek mit mondasz, mit hiszel el, mit ígérsz!

2013. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Csillagmodell egy karakterügynökség. A lányom regisztrálva van, főként fotózásos munkáik vannak és reklámok. Aki előttem írt választ ha nem nem ismeri őket nem értem miért ír bármit is. Ez a cég minden korosztályból regisztrál embereket, és nem kifutóra keresnek. Viszont korrektül fizetik a munkákat és nagyon normálisak. Ez is fontos szerintem a mai világban!
2016. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!