Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért vannak úgy oda Palvin...

Miért vannak úgy oda Palvin Barbaráért?

Figyelt kérdés
Értem én hogy egy befutott magyar modell, és büszkék vagyunk rá, stb. De mitől olyan nagy szám? Nem mondom hogy csúnya, mert nem az, de annyira átlagos "tömeg arca" van, naponta találkozom ilyen cliché arcú lányokkal az utcán. Valaki elárulja mitől ilyen nagy sláger ez a lány? (És mielőtt bárki azzal dobálódzik hogy féltékeny lennék, nem vagyok, kifejezetten szebbnek és nőiesebbnek találom az arcom) Csak kíváncsi vagyok mi határozza meg a "divatot" és miért nem Mihalik a felkapottabb például, aki véleményem szerint minden tekintetben jobb?

2013. okt. 28. 11:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
16%

"Csak kíváncsi vagyok mi határozza meg a "divatot" és miért nem Mihalik a felkapottabb például, aki véleményem szerint minden tekintetben jobb?"


Hat ugy tunik, hogy a tobbseg nem ert veled egyet, ilyen egyszeru ez.

2013. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ez nem volt válasz, ha nem tudsz értelmeset írni, akkor inkább ne írj :)
2013. okt. 28. 11:40
 3/39 anonim ***** válasza:
16%
Mert kedves és bájos is.
2013. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
62%
Én meg azt nem értem, Mihalik Enikő miért szebb. Sőt azt nem értem, ő konkrétan miért szép a széles, vaddisznó fejével? Ha nem rakná ki a portékáit, a kutya nem venné észre. Palvin Barbara még mindig szebb, de valóban ő sem megismételhetetlen, messze nem.
2013. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
48%
Nekem Mihalik egyáltalán nem tetszik.
2013. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy Mihalik mindenképpen szebb, de képzettebb, tehetségesebb és karakteresebb. Palvin meg egy klón, konkrétan.
2013. okt. 28. 12:27
 7/39 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom jókor volt jó helyen, megfelelő családi és anyagi támogatással, megfelelő mentalitással, mostmár jó kapcsolatokkal. Meg most erre van épp kereslet, ez a divat, ennyi.
2013. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
46%

Palvinnak baba, vagy legalább is kislányos arca van. Nos, akinek kislányos arca van, fiatalabbnak néz ki, akinek kislányos arca van és fiatalabbnak is néz ki, szép, esztétikus. Egyértelműen kelendő.

Ráadásul a faszikban megvan az a rejtetten pedofil hajlam, hogy a kislányos arcú nőkhöz vonzódnak jobban. Hiába, tízből nyolcan előbb voksolnának Palvinra, mint Mihalikra.


(Bár, lehet, hogy ez trendfüggő. Mint az anorexia, vagy egyre rövidülő ruhadarabok.)

2013. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 minkymonkey válasza:
32%
szerintem azért vannak annyira oda érte Magyarországon mert viszonylag szép arca van és büszkék rá.
2013. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
ez a világ egyik olyan kérdése, amire csak halálunk után kapunk választ.....
2013. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!