Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért vannak úgy oda Palvin...

Miért vannak úgy oda Palvin Barbaráért?

Figyelt kérdés
Értem én hogy egy befutott magyar modell, és büszkék vagyunk rá, stb. De mitől olyan nagy szám? Nem mondom hogy csúnya, mert nem az, de annyira átlagos "tömeg arca" van, naponta találkozom ilyen cliché arcú lányokkal az utcán. Valaki elárulja mitől ilyen nagy sláger ez a lány? (És mielőtt bárki azzal dobálódzik hogy féltékeny lennék, nem vagyok, kifejezetten szebbnek és nőiesebbnek találom az arcom) Csak kíváncsi vagyok mi határozza meg a "divatot" és miért nem Mihalik a felkapottabb például, aki véleményem szerint minden tekintetben jobb?

2013. okt. 28. 11:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
Erre én is kiváncsi lennék. Felfigyeltem rá, hogy mennyi kérdés va vele kapcsolatban, ezért utána néztem ennek a lánynak. Néztem vele interjúkat is, döbbenet micsoda stílusa van :D Valamelyik kérdésnél írták, hogy kilóg a kapanyél a szájából, olyan paraszt. Egyetértek. :D Egyébként helyes lány, de kapásból mutatok 3-at aki sokkal szebb nála. De ház ő azért modell, mert jó alapanyag a modellkedéshez, amit szintén írt már valaki. Szép, szép, csak meg ne szólaljon :D Olyan hülyén tartja a száját beszéd közben :D
2013. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
48%
Mert fiatalon kezdte, van már tapasztalata, de még mindig csak 20 éves! Szép, kedves arca van, valamint a kisugárzása sem elhanyagolható. Fotogén, ezért jól mutat a képeken.
2013. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
25%
Kitűnik a sok csontos, olykor ijesztő, 'karakteres' arcú modellek közül a maga bájosságával.
2013. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
33%
Engem is idegesitett hogy mért vannak oda érte amugy helyes szép átlagos csajnak tartottam és most a te kérdésedre adott válaszokban olvastam hogy hogy beszél mert még sosem láttam vele interjut,erre megnéztem egyet most a youtubeon és szakadok esküszöm hogy beszél mint egy traktorvezetö uristen rendesen megcsunyult számomra ezáltal.
2013. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
49%
Mi a francért kell lepontozni,ha a véleményem írom le?? Igenis kedves ás bájos! Az ilyen magasról osztó,egoista,FÉLTÉKENY és SZÁNALMAS emberek egyszerűen annyira irritálóak,főleg,hogy felettébb buták-mivel lepontoznak.
2013. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
11%

:DDDDDD vicces vagy!

Miért lenne attól még valaki buta, hogy lepontoz??

Most már csak azért is.. ;)

2013. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
51%

Mihalik Enikő és Palvin Barbi KÉT KÜLÖN KATEGÓRIÁBA TARTOZNAK!!!

Ezt kellene végre felfogni és nem pampogni, hogy egyik vagy másik a "jobb". Enikő nagyon karakteres arcú nő; lehet, hogy nem olyan szép (ízlés kérdése), de az száz százalék, hogy azonnal felfigyelsz rá, mert jellegzetes, mert nem mindennapi. Barbi arca szabályos, babás, könnyen alakítható, és nem igazán a karakteressége, hanem a bája miatt figyelnek fel rá az emberek. Láttatok már karakteres arcú nőt fehérneműt reklámozni, vagy VS Fashion Shown részt venni? Én sem. Barbi ellenben sok ilyen munkát kap, de nem azért, mert "szebb" vagy "jobb" lenne, mint egy karakteresebb arcú modell. Egyszerűen csak jobban beleillik a cég által előre kialakított karakterbe, könnyen alakítható, bájos.

2013. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
49%
Mert Palvinnak jól sminkelhető,szép,babaarca van.Smink nélkül elmennék mellette az utcán,de sminkel már más.Mihaliknak markánsabb,durvább,karakteres arca van,valószínű,hogy a modellvilágban ez most nem annyira keresett,ezért nem futott be.Most babaarcot keresnek-Miranda Kerr(bár ő elég régi játékos),Palvin Barbi.
2013. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
21%
idióta 15-ös, mond csak nálad az intelligens emberek itt kezdődnek? mert ha igen, akkor szánalmas vagy
2013. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%
15-ös vagyok. Nagy az Isten állatkertje. Idióták... -.-
2013. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!