Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vékony lányok! Titeket ez nem...

Vékony lányok! Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavarnak az ilyen postok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Én sosem szidtam a kövér nőket, sőt ha mindig sajnáltatják magukat még védem is őket, hogy jaj dehogy vagy kövér... Az összes ducibb ismerősöm ilyeneket tesz ki állandóan, és minden vékony nőt le gebéznek. Engem ez már nagyon idegesít, vissza kellene vágni nekik valamilyen posttal. De most komolyan ennyire irigyek lennének? Én sosem vagyok pl elfoglalva a súlyommal, ők meg egyfolytába... Ha van ötletetek, mivel vághatunk vissza írjátok.:)



2013. aug. 4. 02:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
61%

Szar kamu ez a sok dagadtas kép. Én nem bántom a kövéreket tuti hogy nem mind tehet róla... De ez GUSZTUSTALAN, hogy az egészségtelen szart propagálják.


De a harmadik képen a nő. Ahh. Isteni. Az nem is telt. Vagy mittudom én, de tökéletesek az arányai. Mondjuk melltartó nélkül kiváncsi lennék...


Kérdező, sajnálom hogy ilyen világban kell szépnek lenned.

2013. aug. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%
én is vékony vagyok, és szerintem a ducik úgy lenézik a véknyakat. a volt barátnőm is nagyon duci volt ott nézegette állandóan a tükörbe magát, rám meg mindent mondott hogy ilyen csúnya, olyan csúnya, mondtam neki hogy inkább vagyok anorexiás mint hogy olyan dagadék legyek, és megpofozott:D
2013. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó! Jó fej barátnőd van....:D Őszintén szólva engem nem nagyon foglalkoztatnak ezek a posztok. Lehet, hogy tényleg némelyiket irigységből csinálják, de azt gondolom akik ezekkel dobálóznak közel nem olyan az alakjuk mit Kim Kardashiannek vagy Monroe-nak...mégis ilyen képekkel áltatják magukat. Szerintem aki nem tudja sehogyan sem elfogadni az alakját és folyamatosan másokét irigyli, beszólogat, lenézően végigmér (és nem betegség miatt néz ki úgy ahogy) az tegyen ellene! Lehetséges. Helyes étrenndel és mozgással. Én is voltam kövér..azóta fogytam 23 kg-t kb, még mindig nem vagyok nádszál, de igyekszem haladni a kitűzött célom felé. Természetesen nem rosszindulatból írtam azt amit, de kicsit idegesítőek az olyanok akik folyton csak a kifogásokat keresik, közben egyértelműen áhítoznak a szebb külsőért. (Aki képes magát elfogadni ténylegesen olyannak amilyen, és ez látszik is rajta, őket becsülöm viszont) :) Ja és bocsi, hogy kicsit eltértem a tárgytól, de ez most kikívánkozott belőlem. :D 17/L
2013. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%

Elöljáróban leírom, hogy én az átlagos testalkatú lányok közé sorolom magam, nem vagyok sovány, de kövérnek se mondhat senki, eléggé pártatlannak érzem magam.

Gusztustalanok ezek a posztok... De nem elég visszavágás az önbizalom hiányos teltebb lányoknak, hogy mindenhol a vékony társaikat preferálják? A Dove kampányon és a szuper dadán kívül nem nagyon láttam kövér/telt nőt pozitív szerepben. De nem csak a TV-ben van így, az utcán a fiúk nagy része is csak a vékony lányokat nézi meg...

Nem mondom hogy jó hogy nem szeretik a vékony lányokat a teltebbek, de belegondolva teljesen természetes reakció a gyarló ember részéről.

Ez csak az én véleményem, de őszintén megmondom, néha nem könnyű nem utálni a szupermodelleket, ha mások áhitattal nézik, hogy neked is ilyennek kéne lenned... De nem hiszem, hogy ez a vékonyaknál másképp van, gondolom ti is 100x megkapjátok, hogy miben kéne változtatnotok... Ezt a kövérek is megkapják legalább annyiszor szerintem. Talán nem egymásra kéne morogni, hanem mindenkinek a saját testében kéne megtalálnia a szépet!

Ez az én véleményem erről a soha el nem dönthető kérdésről. Igazából sose értettem, hogy ezen mért ölik egymást az emberek, a köztünk lévő különbség a szép, nem az egyformaság! Kivéve ha egy szakasz katona, vagy más egyenruhás áll vigyázzban, akkor szemet gyönyörködtető az egyformaság, de eléggé ritka eset szerencsére, hogy civil ilyet láthat. :D

Visszakanyarodva, ne egymást öljétek, hanem találja meg mindenki a benne rejlő szépséget. Ha tévedek, vagy hülyeséget írtam, akkor elnézést kérek mindkét oldaltól!

20/l 160/60(ha mégis a kövér kategóriába esek valaki szerint, akkor is fent tartom ezt a véleményemet!:D)

2013. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek a dolgok már betegesek. Nekem 2 olyan barátnőm van, aki minden áldott nap a súlyával jön! Másról nem is lehet velük szinte beszélgetni. És engem is legebéznek még így is azok, akik magukkal nincsenek megelégedve (pedig én nem az a csontsovány kategória vagyok, pont fenékre és combra hízok, és alkatomhoz képest mellem is van) csak annyi hogy 50kg fölé sosem megyek, akármennyit zabálok, ez genetikai adottság. És ilyennel le gebéznek :/ Rohadt szarul tud esni. Én sem mondom ő nekik hogy te dagadt disznó. Pedig azért szerintem én is úgy meg tudnám őket bántani, hogy sírva menekülnének, de nekem nincs evvel célom..
2013. aug. 4. 09:52
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

ezek a képek hülyeségek, ráadásul nem vékony lányok szerepelnek ott, hanem anorexiások, amik között van különbség.

a másik az, hogy sokan irigyek a vékonyakra, azért szídják őket.

2013. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%
3-as vagyok. Kedves kérdező! Irigykednek csak hidd el. Őszintén én is tudom irigyelni azokat akik ehetnek bármit de nem híznak, mert én nagyon hízékony vagyok. Nekem is van pár ilyen adottságú ismerősöm. De ugyan azt tudom csak írni amit már leírtam hogy ha valaki irigykedik, és gebéz nincs magával megelégedve, hát tegyen érte, hogy jobban nézzen ki. Ja és te pedig ne foglalkozz ezekkel a beszólásokkal, felesleges. Inkább örülj annak, hogy nem hízol könnyen, és vékony vagy :)
2013. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is középkategóriásnak érzem magam a 176centimmel és 63 kilómmal :D Bár irigylem a nagyon vékony lányokat, de sose bántanám meg őket, max annyit mondok nekik, hogy "de jó neked, hogy ilyen vékony vagy, irigyellek!" de egyáltalán nem rossz indulatból... s a ducikat se bántom meg, ha fogyni akarnak, megpróbálok segíteni... de az ő dolguk, hogy fogyni akarnak e avagy sem.

21N

2013. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam:)
2013. aug. 4. 10:25
 10/42 anonim ***** válasza:
55%

Csak irigykednek, szard le őket.

24F

2013. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!