Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért furcsa a legtöbb modell...

Miért furcsa a legtöbb modell neve?

Figyelt kérdés

Lehet, hülye kérdés, de én azt vettem észre, hogy a legtöbb elismert modellnek nem mindennapi, nem gyakori neve van (keresztnév vagy vezetéknév, az mindegy). Például Mihalik Enikő vagy Palvin Barbi; sem a Mihalik, sem a Palvin nem egy gyakori családnév. Vagy Dasha Kapustina, neki meg az egész neve különös. Candice Swanepoel vezetékneve sem túl gyakori. Fórizs Adinának sem a keresztnevét, sem a családnevét nem hallom valami sokszor. Srej Zsófi, Axente Vanessza és Ebergényi Réka is, nem is ismerek Srejt, Axentét vagy Ebergényit.

Szerintetek? Van alapja a dolognak, vagy csak én látom rosszul?


2013. nov. 10. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Palvin Barbin és Mihalik Enikőn kívül egyikről sem hallottam. És nem furcsa nevűek, cs nem gyakoriak.

Ez cs véletlen.

2013. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a neveken múlik ez csak véletlen... :D Ha odamennék Nagy Ágnesként és atomszexi lennék meg modellalkat csak a nevem miatt nem hajtanának el. :D
2013. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nettaaa3 válasza:
Nem furcsák. A legtöbb modell, főként külföldön mővésznevet használ, épp ezért könyeb megkülönböztetni őket, és egyediek
2013. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Candice Swanpoel- Dél-Afrikai modell- ott sok volt a holland bevándorló.
2014. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!