Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modelleknek miért kell...

A modelleknek miért kell állandóan besavanyodott képet vágniuk?

Figyelt kérdés
Többségük nagyon komolyan vonul végig, a fotókon is drámaian néznek, nem mosolyognak. Gondolom ez elvárás, de miért? Ez vonzza a vevőket? Engem inkább zavar. Ráadásul a hétköznapi lányok is majmolják őket, próbálnak modellesen nézni a fotókon.
2013. dec. 28. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nem az arcuk a lényeg, hanem a ruha, és a mosoly vonzza a tekintetet
2013. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de ha egyszer rohadt éhes az ember, akkor elég nehéz mosolyogni...
2013. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik márka weboldalán is olyan rettenet képek vannak hogy az embernek az életkedve is elszáll. Az egyetlen hely ahol életszerű, vidám képeket láttam eddig, az a bonprix.
2013. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Múltkor nézegettem az H&M weboldalát, komolyan, olyan képeket vágtak, hogy a végén már csak az arcokat fürkésztem, és nem is figyeltem a ruhákra.

Szóval nálam ez a "ruhán van a hangsúly, nem a modellen" elv megdőlt.

2013. dec. 28. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
sok ügynökség oldalán is olyan képek vannak, amivel még felnőtteket is lehet ijesztgetni...:D
2013. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azert , mert a modellek valojaban elo probababak ,elvarjak tolluk ,hogy ugy viselkedjenek ,mintha nem valodi emberek lennenek ,hanem babuk..
2013. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!