Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnek modell?

Lehetnek modell?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok, es sok ember kerdezte mar hogy nem-e szeretnek modellkedni. Szerintem elfogultsagbol mondjak, de ugy dontottem hogy megkerdezem, 174cm vagyok a derekam 64cm es a csipom 83cm. Ha alkalmas lennek ra, tudnatok ajanlani nehany ugynokseget:)?

2014. jan. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az arcod jobban számít, mint a kilók, mert azokból szükség esetén tudsz lefaragni, de a vonásaidat nem tudod megváltoztatni.

Karakteres, érdekes arcú lányokat keresnek, akiknek jól sminkelhetőek, alakíthatóak.

A magasságod megvan hozzá, az arányáid jók, de hiányzik még egy mellbőség és egy súly.

2014. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

jajj ne...

minden 2. 14éves kislany azzal jon hogy jujcsi alkalmas lennek mondellnek?igy megy ugy nezek ki... na hagyjuk mar.. ha annyira rohadtul alkalmas lennel mar 100 eve megkeresett volna egy modellugynokseg!! amugy leirottak alapjan az lennel, csak jo ha tudod hogy az alak az egy masodlagos dolog. a legfontosabb az a karakteres arc, ha az nincs neked akkor ugrott az ugy..:)

2014. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mellbosegem 85cm es 56kg vagyok:)
2014. jan. 2. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:

minden úgy van ahogy az előttem szóló írja!:)

a lényeg a fotogén, érdekes, karakteres arc. azt te nem tudod megállapítani hogy neked most az van e vagy nem. Ha nagyon akarod és tényleg az életed álma hogy 20 éves korodig (mivel utána már "lejár a szakmád" egész nap csak fotózzanak és szétvasalják a hajadat akkor próbáld meg:Dd

2014. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!