Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék modell...

Szerintetek lehetnék modell (KÉP)?

Figyelt kérdés

Nem ez az életcélom, mielőtt még jönnének a ne ilyen hülyeségekben gondolkodj, tanulj inkább, minden 2. lány az akar lenni a te korodban stb.

Csak az érdekel hogy alkalmasnak tartotok-e vagy sem


[link]


15 éves vagyok, 173 centi 50 kiló


2014. jan. 9. 18:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szepseges vagy!:) Szerintem lehetsz modell,a magassagod is teljesen jo. 14/L
2014. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szépek a szemeid, de a karod mintha nem lenne elég vékony, sem a combjaid elég hosszúak. De lehet a kép hibája.

De nagyon csinos az arcod, ne hagyd magad lebeszélni, vágj bele, a gyönyörű kék szem, nagy előny.

2014. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Teljesen jó :) szép vagy! 23/L
2015. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én is modell szeretnék lenni rám is írt faebookon egy csaj nem ez nem átverés tényleg szeretné ha modell lennek mondta nagyon szép alakom van és nagyon szép az arcom is (barna szemu vagyok és barna haju) :D szerintem kerdezo te is legyel modell :) (persze nem engedte megnezni nekem a gép a képet) nah mindegy ha csunya is vagy szerkesztik a kepet ugyis szoval ez nem baj én is modell leszek :) sok sikert :)
2017. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!