Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 180 centi vagyok,14 eves lany...

180 centi vagyok,14 eves lany Megkeresett egy ugynokség hogy szeretnenek talalkozni velem?

Figyelt kérdés

Csinaltak nehany kepet, aztan kesobb jelentkeztek hogy szeretnenek egy egy eves lehetoseget kinalni nekem: kuldenek ertesiteseket az aktualis castingokrol,feltesznek a honlapjukra,meg ilyenek.

Es azt szeretnem megkerdezi hogy megeri e majd belevagni? Mert engem tényleg erdekel a modellkedes, csak nem tudom hogy ehhez sok mindent kell e feladni ,elore is koszonom a normails valaszokat.



2014. febr. 9. 10:06
 1/8 anonim válasza:
0%
Az elso fotózást neked kell fizetni en ugy tudom
2014. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat kell feladni: a gyerekkort. Koraéretté válik az ember lánya, ráadásul a szülei meg folyamatosan aggódhatnak, hová kerül, milyen közegbe, milyen hatások érik, mennyire torzul el az élete és a személyisége. Mert ez az időszak a felnőtté válás, lelki értelemben is. Ha valaki narcisztikussá válik (önimádat) akkor eltorzul a személyisége.
2014. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát sokmindent fell kell adni,de ha ebből a jövőben megtudnál élni akkor megéri.A tenulást is nehéz lesz megoldanod és a szüleidet is ritkán fogod látni ha belevágsz.
2014. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben ALAPOSAN NÉZZ UTÁNA az ügynökségnek! Engem már paliztak be majdnem. Engem is csábítottak mindennel, hogy csinálnak portfóliót, mehetek majd külföldre modellkedni és a többi, de szerencsére volt annyi eszem, hogy nem ugrottam bele utánaolvasgatás nélkül. Nagyon-nagyon sok "ügynökség" nem csinál mást, csak lehúzza a klienseit pénzzel (a portfólió elkészítésének az árát elkérik) és többet nem is hallasz felőlük, mindván "hát még senki sem választott ki téged, aranyom". Ezért is mondják, hogy a PROFI ügynökségek NEM KÉRNEK PÉNZT az első alkalommal, csak a jövőbeni felkérések fizetéséből kapnak majd x%-ot. Tehát ha olyan ügynökség keresett fel, akinél valamilyen, BÁRMILYEN címszóval FIZETNI KELL, akkor FELEJTS EL őket!
2014. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyszer engem is felvettek egy ilyenre, és egyszer csak azt kérték hogy a helyszínen fizessünk 370000 ft-ot, mert annyiba kerül a program (+ mejd később még)....
2014. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) nem kertek erte penzt:)
2014. febr. 9. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik ügynökség keresett meg? Valentine Models, ICON, Visage, Attractive? Ha ezek közül egyik sem, hagyd a fenébe. Egyedül ez a négy ügynökség ér valamit, a többi csak le akar húzni, és ezt a legnagyobb jóindulattal mondom.
2014. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aurora117 ***** válasza:
melyik ügynökség keresett fel?
2014. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!