Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modelleknek hogy lehet nagy...

A modelleknek hogy lehet nagy mellük, ha vékonyak?

Figyelt kérdés
Csak mert én vékony vagyok és akkora a mellem, mint egy 4-es általános iskolás gyereknek. És a pushup-os melltartókba is kell azért valami.

2014. febr. 28. 15:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
mutass már egy modellt, amelyik vékony és nagy a melle (és nem plasztikázott)
2014. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sem láttam még nagymellű modellt, de mondjuk nem is kukkolom a képeiket.

Viszont ismerek olyan lányt, aki nagyon vékony és hatalmas mellei vannak. Ő genetikailag ilyen, a melleiből fogy, ha fogy és oda hízik, ha hízik.

2014. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%
2-es: erről én valamiért egyből egy tevére asszociáltam. annak is a púpjaiban van a zsírtartalék
2014. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ruha modellt (vagy minek hívják az olyat) még nem láttam nagy mellekkel (bár igazából nem is szoktam nézegetni őket, túl vézna mind), de akadnak olyan szerencsés vékony (de azért nem túlságosan vézna) lányok, akiknek természetes nagy melleik vannak. Bár én nem bánom, ha egy lánynak a hasa se tök lapos (sőt, persze azért ne legyen kövér), csak a mellei legyenek nagyok:) Nincs is szebb a természetes, nagy melleknél.

Visszatérve a kérdéshez: bár a női mell nagyrészt zsírból áll, az változó kinek milyen arányban található a testén.

2014. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan push up amibe szinte semmi nem kell.Egyébként műtét.Ha meg képen láttad,akkor photoshop.
2014. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
15%
Én modell vagyok. 165 cm magas, 48kiló. Nem vagyok se magas,sem anorexiás,mégis model vagyok:) És 80/C a méretem. Nem plasztikázott,nem is lóg,meg semmi. És elég vékony vagyok,tehát nem értem a sok vinnyogást:D
2014. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
Ja és annyi,hogy lapos a hasam, de a combjaim is elég jók,és van hátulról is rajtam mit fogni:D
2014. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem bántásból,de te milyen modell vagy 165 cm-rel?..
2014. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
kedves "modell": attól mert még neked ilyen adottságaid vannak, rohadtul nem az az átlag. úgyhogy ahelyett, hogy itt fényezed magad, inkább olvasgassál, mert elég tájékozatlannak tűnsz. vagy a butaság az szakmai ártalom?
2014. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
fotómodell lehet 165 cm-el.
2014. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!