Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Sok modellügynökség felkereset...

Sok modellügynökség felkeresett már a karakteres arcom miatt. De amint elmondtam hogy csak 160 cm vagyok, megmondták hogy az alacsony. Nekem mégis minden vágyam hogy modellkedhessek. Szerintetek lehet bárhol is esélyem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is, bár én 165 centivel. Az Icon is, a VM is megkeresett. Alak, arc megvan. De sosem fogom elérni a 172-őt szerintem. Mások szokták mondani, hogy "attól még lehetsz fotómodell", de ez nem így van. Nincs sok lehetőség fotómodellkedni (és most nem arról beszélek, hogy fizetünk azért, hogy lefotózzanak, hanem rendes munkára gondolok), a normális ügynökségeknél sajnos el kell érni egy minimum magasságot. :(
2014. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudnátok küldeni esetleg az arcotorkról képet? Annyira kíváncsi vagyok milyen a karakteres arc.

Köszi

2022. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!