Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van itt olyan amatőr fotós...

Van itt olyan amatőr fotós aki szeretne gyakorolni?

Figyelt kérdés

170cm magas, 18 éves lány vagyok, hajam fenékig ér, 50 valahány kiló vagyok, nem mérem, mert nem vonz a modellszakma és imádok zabálni. :D

De azért egy amatőr lencséje előtt szívesen kipróbálnám magam! Szívesen fotózkodnék a természetben, a napsütésben, a tavaszi erdőben, vagy egy nagy mezőn, árkon, bokron!

Fizetni sajnos nem tudok érte, szegény vagyok mint a templom egere (ezért az öltözékem is hiányos lesz, haha)!


Na jó, nem :P

De ha szeretnéd kipróbálni magad ember-fotózásban Budapest környékén, és egy jó hangulatú, vidám leányzóra vágysz fancsali képű, nyafogós, piszkafalábú modellek helyett (tisztelet a kivételnek!), akkor akár meg is dobhatnál egy privát üzivel! :)

Köszi


2014. márc. 3. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy érzem igen hamar igen sok jelentkeződ lesz.
2014. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem így történt egyelőre :)
2014. márc. 4. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát nem szeretnél modellkedni, csak szeretnél magadról fotókat és nincs senki amatőr lelkes fotós a környezetedben/baráti körödben? Elég hihetetlenül hangzik. Azért kérdem mert egy ismerőssel szemben könyebben felenged az ember mint egy vadidegennel, bár te elég közvetlennek tűnsz, így lehet ez nem probléma. A természet jó választásnak tűnik, mert ha van elég fény akkor már rossz minőségű képeket nem lehet készíteni még egy 100 éves technikával se.

Viszont a hivatásos fotósok és a félprofik munkája már nem fejeződik be az exponálással hanem komoly utómunkát is végeznek a képeken. Ezt egy amatőr nem biztos hogy el tudja végezni, ami miatt a fényképek láttán hiányérzeted marad és elégedetlen leszel.

2014. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meglepő, h nem jelentkeznek százak :D De az amatőröktől tényleg nem feltétlenül azt kapnád, amit vársz, ill. nagy eséllyel az ismerkedési lehetőség jobban érdekelné őket, legalábbis engem biztos... :D
2014. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyvalaki jelentkezett :D

Szerintem mindenki azt hiszi, hogy dagi vagyok az "imádok zabálni" miatt, na mindegy. :-)


Igen, szeretnék néhány fotót, illetve tele vagyok megvalósítatlan elképzelésekkel fotók terén, és így én is jól járnék, meg valaki tudna gyakorolni is.


Azért köszi a válaszokat !

2014. márc. 5. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!