Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek így lenne esélyem?

Szerintetek így lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék modellkedni és úgy érzem minden megvan bennem ami ehhez a szakmához szükséges:alakom,arcom,személyiségem,stb.A magasságommal van baj:170cm vagyok.Nem esek pánikba,mert a tinikor közepében vagyok,az utóbbi években rengeteget változtam.Olyat olvastam, hogy az Icon 170cm-től foglalkoztat lányokat.Nem utasítanának el csak a magasságom miatt?Van esélyem így modellkedni?

14/L


2014. márc. 9. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Te túl jó is vagy...
2014. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáld meg a VM Direct-et, ők foglalkoznak leginkább a nagyon fiatal és 170 cm körüli lányokkal.
2014. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A VM honlapján az van írva hogy 173+ lányokat keresnek,de lehet hogy megpróbálom! :)

2014. márc. 9. 13:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek kipróbáljam magam a VM Supermodel versenyen?
2014. márc. 9. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább tanulnál, hogy legyen egy rendes munkád majd ha nagy leszel... modellkedésből nem lehet megélni, többe kerül mint amennyit fizetnek érte.
2014. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha utána olvastál volna,akkor tudnád hogy egy rendes ügynökség nem kér pénzt semmiért,ingyen ,,elindítanak" a pályán.Tanulok.
2014. márc. 9. 14:59
 7/7 Anna126 válasza:
en amikor jelentkeztem egy rendes modellügynökséghez 169-170 cm voltam es azt mondtak hogy minden jo csak a magassag nem. 1 év telt el és azóta tartjuk a kapcsolatot az ügynökséggel most fogok visszamenni mert már 173cm vagyok:) teát az a lényeg ha tényleg ezen kívül minden megvan benned akkor azt fogják mondani hogy majd gyere vissza és akkor megbeszelitek:)
2014. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!