Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Alkalmas lennék egy fotozás...

Alkalmas lennék egy fotozás vagy talán egy modellkedesre?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. Juniusban leszek 13. Nagyon szeretek fotozkodni (nem a tukorbe kacsaszájjal).

Szőkésbarna hajam, kék szemem, 163cm, félhosszu hajam.

Kuldok szivesen kepet!



2014. márc. 13. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
hát vannak gondolataid az jó de azért vigyázz a képeidre ne küldj mindenkinek mert nehogy visszaéljenek vele szóval csak óvatosan és mielőtt megkérdeznéd nem kell képet küldened mert szép vagy mert akkor nem küldenél képet magadról na szép estét szia
2014. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek kuldok. Csak egynek aztan annak a velemenyere vagyok jivancsi mert ez nekem sokat jelent.
2014. márc. 13. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
jól van ne haragudj nem akartam rosszat neked
2014. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, gondoltam.
2014. márc. 13. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek ne küldj képet! Nem tudhatod, hogy milyen pedofilok csapnak itt le a fényképedre! Ha igazán el szeretnél menni modellnek, kérd meg anyukád, hogy vigyen el egy hivatalos helyre, és ott megállapítják.
2014. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia nem tudom hogy még olvassa-e valaki a kérdéseket/ válaszokat de én tegnap mentem egy modellügynökséghez és mondták hogy a 171cm-emmel töpszliksz vagyok :/ ezért az olaszok "szóba sem állnak velem ".. De végül leszerződtettem velük és amíg nem nővől min.2cm addig vagy itt Magyaro.-n modellkedek vagy reménykedem hogy felfigyelnek rám :)
2014. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!