Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Igaz, hogy a Visage modellügyn...

Laubene kérdése:

Igaz, hogy a Visage modellügynökség tanfolyamot csinál a saját modelljeinek?

Figyelt kérdés
Asszem most hétvégén is volt ilyen, negyvenezer forintért. Meg lehet tanulni szépen sminkelni, meg ilyen modell etikettet... szerintetek jelentkezhet olyan is, aki még nem modell? És akkor vajon drágább? nem tudja valaki, mennyibe kerül? nem találtam infókat sehol. :(

2014. márc. 16. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán ha a modellügynökséget kérdeznéd többet megtudnál. info@visagemodels.hu

Én nem tudok tanfolyamról, de elképzelhető, mert pénz kell nekik valahogy a működéshez.

2014. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kérdeztem őket, de nem válaszoltak... lehet hogy ciki nekik vagy nem tom. :S
2014. márc. 17. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Esélytelennek tartom, hogy egy befutott nem kamu ügynökségnek ilyenre van szüksége!!!

Az ilyen ügynökségek mindig 1-2-3 lányt hívnak be és egy olyat aki már jártas a dolgokban, így tanulják meg a kifutójárást, stb.

(Pénzért biztos nem csinálnak ilyet, van nekik elég pénzük a modellek után.)

2014. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig elhiheted, hogy csinálják, ráadásul március 15-én volt az első napja. négy nap, negyvenezer forint. lehet, hogy senki nem ment el rá, ezt nem tudom, hogy de hogy akartak ilyet, az tuti. egy barátnőm van náluk, ő is egy "új arc", ő mondta.
2014. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(a barátnőmet végül nem engedték el a szülei.)
2014. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!