Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Valaki ismeri Pécsen a modellw...

Valaki ismeri Pécsen a modellworks modell ügynökséget? Nem találtam róla semmit neten, apródon keresnek modelleket. Nem tudom, hogy el merjek e menni.

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőlük a hirdetés kapcsán, hogy hol találom meg őket neten, vagy egyáltalán pontos címük vagy ilyesmi, de csak egy címet kaptam ( amit megnéztem google térképen és egy bútorboltot láttam az utcaképen).

Elsőre amikor írták, hogy milyen kategóriák vannak, elég sokra mondtam, hogy elvállalom, de így már kicsit félek. Nem tudom, hogy elmenjek e a próbafotózásra vagy sem.

Amúgy a hirdetés lényege az, hogy tanuló fotósoknak keresnek modelleket akik óránként ezért 2-3 ezer forintot kapnak. Viszont a próbafotózáson készült képeket teljesen ingyen megkapnám, és nem kötelező minden kategoriát elvállalnom a későbbiekben amiket kipróbáltam a próbafotózáson. Viszont még a próbafotózás előtt kértek egy fényképeket róla jelentkezés képpen.


Szóval szerintetek? Így működik ez máshol is? Vagy valami gubanc van itt, mert nem adtak semmi elérhetőséget a címen kívül... Kicsit félek, elvállaljam vagy ne?


Egyáltalán nem vagyok jártas a modellszakmában, csak nagyon ki szeretném próbálni


Köszi L/19


2014. márc. 17. 16:17
 1/3 A kérdező kommentje:
*kértek fényképet rólam jelentkezés képpen
2014. márc. 17. 16:18
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen nevenincs helyeken inkább ne. visage-nél próbáld vagy az icon-nál
2014. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted egy modellügynökség tényleg az apródon hirdet?
2014. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!