Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 14/L Lehetnék így modell?

14/L Lehetnék így modell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most 172 cm körül vagyok, 52 kg-mal. Az arcom nem a legszebb talán, de rondának sem érzem magam. Szőkésbarna, Kicsit váll alá érő hajam van, de az a baj hogy nagyon nem dús. Ettől még lehetnék modell? Legfőképpen nem a kifutómodellkedés az álmom, hanem a fotózásos része. :) Meg ugy amugy is, az testalkatom megfelelne e, e két adat szerint?
2014. márc. 21. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ne kérdezz már hülyeségeket. A modellkedéshez a csípő-derék-mell méretek kellenek, a karakteres arc, és a magasság. a magasságod jó, de így nem tudom nagyon megállítani. ha küldenél képet, talán akkor, de amit leírtál, abból nem lehet megállapítani.
2014. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval. plusz még ezt ajánlanám neked:

[link]

2014. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Plusz némi érzék sem áll hozzá, hogy tudj karaktereket eljátszani, 100 féle képpen beállni, tudni, hogy mi előnyös, mi nem. De ha jelentkezel valamelyik neves ügynökséghez, meg fogod kapni a kérdére a választ.
2014. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz, menj be a Icon vagy a Visage modell ügynökséghez ott megmondják.

Ne hagyd hogy lebutázzanak.

A vékony szálú, kevés haj az még előny is lehet!

Imádják a szláv, magyar, orosz lányokat, fiúkat a kifutón.

2014. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!