Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha nagyon közelről valaki...

Ha nagyon közelről valaki lefotózza az arcát, és ezt a képet megszerkeszti (ugy ahogy leírom a kérdés alá, attól még igazából lehet nagyon csúnya?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval én volnék az, aki lefotózta az arcát nagyon közelről. Egész jó lett a kép, ezér gondoltam kicsit meg is szerkesztgetem. Ez alatt csak annyit értek, hogy a pattanást, meg pár bőrhibát kiszedtem, kicst elhalványítottam (nem teljesen) a szám mellet lévő két "mosolycsíkot", csak annyira, hogy ne legyen olyan nagyon élesen látszódó (bocsi ezt nem tudtam másképp megfogalmazni... Meg tettem végül rá egy két effektet.. És született egy nagyon jó fotó így rólam.. Szóval csak a bőrömet szépítettem, olyat nem csináltam, ogy pl lejebbviszem a szemöldököm, a számat, meg ilyen "plasztikai" műtéteket ps-el xd. Meg ahogy mondtam ez egy nagyon közeli kép. Szóval lehet az, hogy egyátalán nem hasonlítok a képen lévő énemre? Mert én ezt nem nagyon tudom elképzelni, de leheth így van :)
2014. márc. 21. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha privátbankár elküldöm ezt a bizonyos szerkesztett képet es az eredetit akkor megmondom :)

14/L

2014. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*elküldöd

Bocsi átírta a teló nem vettem észre

2014. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, így nem tudjuk megmondani, no meg élőbe sose láttunk
2014. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem annyira óriási különbség nem lehet a 2 fotó között. Hisz lényeges változtatásokat nem vittél végbe.
2014. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
küldd át az eredetit és a szerkesztettet. majd megmondom :) 16/L
2014. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!