Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehet, hogy ezen a képen...

Hogy lehet, hogy ezen a képen szépnek látom magam, meg még több hasonló képen is, de ha selfiet csinálok telefonnal akkor meg elszomorodom, hogy mindenki ilyen csúnyának lát!? (képek privátban)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak annyit kérdeznék, hogyha ezen a képen (szerintem) nagyából szép vagyok, akkor a valóságban nem lehet sokkal rondább, nem? Vagyis nem lehetek teljesen más? Mert az a baj, amikor a telefonommal csinálok pár "selfie"-t azokon a képeken nagyon csúnya vagyok, és elszomorodom, hogy akkor biztos mindenki így lát.. Pedig ezen a képen amit most küldök meg vagyok elégedve magammal, és nem értem miért van ekkora különbség a két kép között.. Nem tudom eldönteni, hogy ronda vagyok vagy szép. Szerintetek lehet az hogy a valóságban nem is hasonlítok a képen lévő önmagamra? Mert nem tudom elképzelni, hogy mitől vagyok más az ilyesmi képeken mint a valóságban.. De most komolyan.. Csak nem lehetek ennél sokkal rondább a valóságban, nem? egy szerkesztetlen képről van szó, privátba küldöm ha leírod a korod és a nemed, de ha elküldöm kérek választ is :) 14/L


Amugy nem vagyok egoista, nem látom magam szépnek, csak annyit mondok h azon a képen meg vagyok elégedve magammal


2014. márc. 24. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13/l küldheted :)
2014. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Küldheted 😊
2014. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Küldhetsz :) 14l
2014. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Küldheted ^^ 14L
2014. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Küldhetsz! :) 14/L
2014. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
küldheted :) 14/L
2014. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
várom a képet, 15L!
2014. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted :) 14/L
2014. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet:

1. ha az egyik képet tükörből csináltad, akkor azon a fordítva látszik az arcod, mint a másikon és az arc nagyon nem szimmetrikus

2. fénykép egy pillanatot rögzít, a valóságban meg nem egy pillanatra látnak, szóval annyira ne aggódj, persze tudom mondani könnyebb mert rólam is szokott olyan kép készülni, hogy legszívesebben kiszaladnék a világból és csak reménykedni tudok, hogy a valóságban nem olyannak látnak :D

2014. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

annyival egészíteném ki az utolsót, hogy a fénykép mindig torzít. az sem mindegy, hogy milyen szögből, távolságból fényképeztek vagy fényképezted magad. de ha valóban ilyenfajta különbség lehet a 2 kép között, azt meg fogom tudni neked mondani. ha gondolod küldd el őket.

36/n.

2014. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!