Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nem vagyok izmos és jó testű....

Nem vagyok izmos és jó testű. Ettől még lehetek modell? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 27. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az arcod sem karakteres, inkább átlagos, a tested sem jó, akkor mégis hogy? A hajad sem illik hozzád, sőt kifejezetten rémes. De ha már itt vagyok megkérdezem, miért vágat mostanság minden pasi ilyen frizurát? Tudom, ez a divat, de ti nem látjátok hogy ettől még nem áll jól?
2014. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Az arcodban látok fantáziát. Ha vagy elég magas, érdemes elmenni egy normálisabb ügynökséghez megkérdezni. Az más kérdés, hogy nem divatmodellnek simán elmehetsz (katalógusokhoz, stockfotókhoz, magazin-illusztrációs képekhez, reklámokba).
2014. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
nem (lehet h most mérges leszel ,de értek hozzá és nem)
2014. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Vannak vékonyka, lányos arcú férfimodellek (pl a Burberrynél) meg vannak a férfiasabb testű és arcú modellek, de te egyik sem vagy.
2014. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudnál normálisabban is kinézni, igazából nem tudom elképzelni, hogy milyen lennél rendes hajjal, mert ez brutálisan gázul néz ki.
2014. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értek ehhez, nem tudom, hogy lehetne-e belőle valami. De ha ezt szeretnéd csinálni, ha modell szeretnél lenni akkor ne itt kérdezgess, hanem próbálkozz modellügynökségeknél. :) Tegyél a célodért, és ne hallgass senkire aki azt mondja itt, hogy nem lehetsz az, mert ha meg sem próbálod akkor tényleg soha nem leszel modell. Szóval próbáld meg!
2014. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok intelligens, művelt; nincs diplomám sem. Lehetek-e egyetemi professzor?
2018. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!