Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nektek változott az ízlésetek...

Nektek változott az ízlésetek tinédzser korotok óta?

Figyelt kérdés
Nekem igen,kb.a szöges ellentéte,pedig csak 14 vagyok.Régen(2 éve.:D)minden csili-vili-csillógos,színes volt,most meg inkább az alapszínek(és darabok..:D),némi színnel(ami nem rikít).:) Van olyan osztálytársam aki még most is a "hippis" style-t nyomja...:DD Ti?
2014. ápr. 4. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Tini korom óta változott persze.

De te még nem ezt éled át. Te inkább ott tartasz, hogy kislányból tinivé válsz. :D A nagy betűs NŐ-től még igen messze vagy, de majd eljön egyszer az is.

Viszont ízlésen nem szabad vitatkozni, nem kell leszólni más - akár "hippis" vagy "gyerekes" - stílusát, csak mert nem egyezik a tiéddel. Ezt sose felejtsd el.

2014. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem leszólni akartam,csak hirtelen más szó nem jutott eszembe..
2014. ápr. 4. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Változott persze, de inkább 18-19 környékén. Az azután vásárolt ruháim egy részét még hordom pedig az 15 éve volt. Kivéve a pólókat, az akkoriak túl rövidek :).
2014. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze. Nőiesedtem. Tiniként "laza", sportos voltam: nike cipő, kapucnis pulcsi, farmer nadrág. Ma: magassarkú, szövet, vászon nadràg és elegàns blúzok, kardigánok.

26 éves vagyok.

2014. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

10 éves korig anyuci által vett normál ruhás lány voltam.

12 évesen rapper lettem bő cuccokban.

13 évesen rocker lettem szakadt farmerban, bandás pólóban, kockás ingben. Kb minden nap ugyanez volt az öltözékem.

15 évesen megtetszett a Spice Girls stílus, magamra is vettem. Óriás talpú cipők, színes miniruhák, haspólók, stb.

16 évesen újra rocker lettem, csak inkább a szoknyás csajos fajta.

20 évesen goth lettem.

22 éves koromtól vegyesen öltözök, ahogy épp tetszik, többnyire ezek a goth ruhák, vagy épp visual kei cuccok, de van hogy simán csak átlagos bolti nőies ruhát hordok. Mikor milyen kedvem van.

Hát... elég sokat változtam. :)

2014. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat valtozott, 9-10 evesen "emo" voltam,igen,eleg erdekes..:D:Dd aztan csonaci+kapucnis pulcsik.. Most, 14 evesen pedig kicsit noisebb cuccok, converse (najo ez nem valami noies de mindegy:D)
2014. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen kezdtem a "hippie lifestyle"-t és azóta is úgy öltözok mint egy elcseszett hippi:D hozzáteszem amikor 14 voltam már akkor is nagyon ódivatú volt a hippiség de hát na :D nem bántam meg :)))
2022. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!