Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Pufibb vagyok, de modell...

Asdasd30 kérdése:

Pufibb vagyok, de modell szeretnék lenni! Ötlet? ( (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval már nagyon régóta modell szeretnék lenni, de nem tudom, hogy kezdhetnék neki:( 13 éves vagyok 156 cm(ráadasul alacsony) es 48 kg.. a kérdésem, hogy ilyennel foglalkoznak-e valahol? SOS! :(((((

2014. ápr. 24. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy nagyon és a kg is rengetek ehhez a magassághoz.
2014. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy és duci, hogy lennél modell?o.o
2014. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hol laksz? van pasid? nekem igazán bejönnek a magadfajta lányok! 15/F
2014. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van baratom:3
2014. máj. 1. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy, akkor fotómodell még lehetsz. Csak a kifutókon vannak olyan komoly elvárások. De egy magazinban nem lehet észrevenni, milyen magas vagy. Kezdj el rendszeresen sportolni, vigyázz, hogy ne legyél túlsúlyos, (de azért gebe sem). Egyenlőre ennyit tehetsz, 13 évesen még nagyon fiatal vagy. 2-3 év múlva, ha még ugyanezek a terveid, ráérsz utánajárni, pontosan mit kell tenned.
2014. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

13 évesen mit szeretnél? Még simán nőhetsz! Még ha most nem is jön össze. Amúgy meg ezt nem pufinak hívják, hanem normálisnak.

[link]

Szóval miről beszélsz, hogy pufi vagy?

2014. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!