Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok! (Az emberek többnek néznek :-) ) és nagyon szeretnék modell lenni! Példaképem Palvin Barbara!:-) nyilván nemlehetek 12 évesen modell de ha kicsit idősebb leszek akkor nagyooooooon szeretnék az lenni! Ja és erre nem úgy vágyom hogy ma találtam ki hanem már nagyon régóta ez az álmom!:-) szóval egy pár év múlva szeretnék ezzel foglalkozni! Kérlek mindent irjatok le hogy milyen adottságokkal kell rendelkeznie egy modellnek! Illetve úgyis csak pár év múlva kezdeném szval addig mire kellene figyelnem? (Itt olyanokra gondolok hogy például ne egyek sok édességet :-P) szval ezeket is írjátok le .....ja meg hogy a modellkedes mivel jár? :-) ja és meg egy nagyon fontos dolog....én nem úgy szeretnék modell lenni hogy csak egy pár évig hanem sokáig! :-) előre is köszönöm a válaszokat! :-)

2014. ápr. 24. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Szüless szépnek,legyen jó alakod..és legyenek kapcsolataid,pénzed,szerencsé..
2014. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1%
Privi?
2014. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ne akarj modell lenni.
2014. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
173 cm-re meg kell nőnöd, modell alkat amivel születni kell, sportos test, feszes bőr, szép fogak, természetesség, karakteres arc. Ez csak a külső. Nem árt ha van eszed, tanult vagy, sokat tudsz a világról, mindenről, beszélsz minimum 2 idegen nyelven. Kell hozzá még rengeteg pénz is, mivel nagyon sokba kerül minden. Arra viszont számíts, hogy modellkedésből nem lehet megélni, úgyhogy tanulj egy rendes szakmát mindenek előtt.
2014. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :-)
2014. ápr. 24. 19:16
 6/16 anonim válasza:
82%

Ööö...Nos olyan nincs , hogy kicsit később. Kb. 3-4 év múlva alig lesz esélyed modellnek lenni . Szerintem már most kellene portfóliót készítened . Igaz , még nagyon fiatal vagy , de ez az aranyút .De ehhez a szüleid beleegyezése is szükséges . Ahhoz , hogy sikeres legyél 180-185 centi és olyan 60-62 kiló kell . Emellett stílusérzék és szép fogak , formás popsi és formás keblek . Amit kerülj az a plasztikai műtétek . A hajad is legyen természetes . Ami nagyon fontos az a mosolyod . Arra kell a legtöbb energiát áldoznod . És rengeteg pénz a portfólióhoz.

Ui.:Azért kezd most , mert 15-16 éves korban nagyon nagy a konkurencia .

2014. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-) de anyaek azt mondták inkabb tanuljak!!!
2014. ápr. 26. 22:45
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
De lehetsz modell.
2014. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék is!:-)
2014. ápr. 30. 23:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia én fotós vagyok és hát az alábbi dolgok jelentenek előnyt egy modellnek (nem muszáj de könnyebb ezekkel az iparág, a különlegeseket mindig keresik):

Külső:

170 cm fölötti magasság

max. 65 kg test súly

matt bőrszin

hibátlan bőr (nagy anyajegy, műtéti heg kizáró ok)

feszes bőr

hosszú lábak

karcsú alak

lapos szemérem és szemérem domb (nem is gondolod ez milyen fontos, ezt most el kell kezdeni formázni írj privátot és elmondom hogy kell)

vastag bőr

dús haj

nem roncsolt (ne vasald mert az nagy probléma lesz később)

feszes keblek (erre is most kell már figyelni írj privátot és segítek ebbe is.)

Belső:

Színészi képesség

önbizalom

nyitottság

energikusság

Jó még:

Anyanyelv+angol+francia nyelvismeret

Ismeretség (ez idő közbe kialakul)

Fú hát kb ez a fontos. Nem muszáj most kezdened de később nehezebb lesz.


MODELL ÜGYNÖKSÉGNÉL LEGYÉL, DE NE MAGÁN ÜGYNÖKNÉL.

Irj bátran (portfólió fotózásba is tudok segíteni.

2014. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!