Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Elkezdtem Modellkedni. Tanfoly...

Elkezdtem Modellkedni. Tanfolyamot is végeztem. Nem tudok egy olyan ügynökséget Pesten, ami megéri? Sok munka, nyers anyag és nem túl drága?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
*tudtok :) bocsi siettem:s
2014. jan. 10. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:

nem túl drága?!

ahhoz képest, hogy tanfolyamot végeztél, semmit nem tudhtasz erről.

egy normális ügynökség nem kér pénzt azért, hogy modell lehessen és felkaroljon téged. egyedül az általuk adott munka fizetéséből kapnak csak százalékot. ilyen ügynökség kevés van hazánkban, akik nem vernek át. a megbízhatóak: Icon, Attractive, Visage, VM, Elite

azt is megsúgom, hogy nem kell modelltanfolyam elvégzése (amiért gondolom kiadtál sok pénzt) ahhoz, hogy modell lehess, ugyanis a jó ügynökség biztosítja a felkészítésedet is.

remélem felnyitottam a szemed, máskor legyél körültekintőbb!

2014. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Nem azt kértem, hogy oltsál szét, köszi!:) de a válaszokat is:)
2014. jan. 11. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj, ha kicsit felindultabban válaszoltam, csak már olyan sok emberrel találkoztam, akik belevágnak ilyenbe egy kis körültekintés nélkül. még egyszer bocsánat, de írj nyugodtan privátot ha kíváncsi vagy valamire a szakmában:)
2014. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!