Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 23 éves vagyok. Elkezdhetem...

23 éves vagyok. Elkezdhetem még a modellkedést? Az adottságaim megvannak hozzá, csak eddig a tanulás volt az első. Melyik ügynökségeknél próbálkozhatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkezdheted, de minek? Elveszi minden szabadidőd, megélni nem lehet belőle, sőt, rengeteg pénzbe kerül...
2014. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor rettentő jónak kell lenni, mivel már 16-17 évesen el kellett volna kezdened, ha fiú, akkor bátran. Az adottságaidról majd az ügynökség dönt, hogy megvannak-e. A fizetés nagyonjó, viszont rengeteg utazással, stresszel és persze munkával jár, s az év minden napján fotózásra késznek kell lenned.
2014. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha tényleg meglennének az adottságaid, akkor már rég felfedeztek volna, leszólítottak volna és már rég pályán lennél ennyi idősen.
2014. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leszólítottak,sokan,jó ügynökségek:)de egyetem mellett nem tudtam nem hogy egy-három hónapos munkákat vállalni,de még két heteseket sem.Kezdő modellek meg nem kapnak egynapos melókat,ahhoz befutottnak kell már lenni,nem lehet ezzel kezdeni. Viszont akiknél voltam,mert kellenék nekik,tudom,hogy nem szívesen vállalnának már 21 fölött.
2014. máj. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!