Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Olx-en hirdetnek fotómodell...

Olx-en hirdetnek fotómodell munkákat, szerintetek azok valódiak? Nekem nagyon kamu gyanús az összes.

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
az hát, kamu az összes ilyen hirdetés ott
2014. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is az nem mernék jelentkezni ilyenre jobb,ha te keresel ftóst vagy ügynökséget
2014. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Írtam az egyiknek,hogy milyen fotó stúdió,vannak-e referenciái? Először nem válaszolt, írtam neki még egyszer,erre a következő válasz jött:


mi vagy te? kém?


aki komolyan szeretne modellkedni, az leírja a paramétereit, küld magáról 2-3 képet, és megadja a mobilszámát


ez a dolgok menete, rendje...

2014. máj. 6. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolgok menete, rendje? :D:D


Vagy inkább az a dolgok menete rendje, hogy értelmes honlappal és referencia nélkül ő egy senki, nem pedig te a kém. :)

2014. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

csak megsúgom hogy bookerek sokféleképpen keresnek modelleket...

van akit az utcán szólítanak le, de rengeteg médiában is hirdetnek.

aki komoly az kér natúr, smink nélküli képeket tőled és behív egy castingra. A castingon meg úgyis eldől hogy köttök-e szerződést vagy sem.

2014. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak egyszerűen bepakolnak egy fekete kocsiba
2014. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt a választ írtam neki, hogy az a dolgok menete, rendje hogy legalább egy elérhetőséget megad (pl.honlap) mielőtt fényképeket és telefonszámot kéreget.

A reakciójával egyértelműen elárulta magát...nincs ott semmiféle valós munka,se honlap, se referencia... :-D

2014. máj. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!