Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol próbálkozzam modellkedésse...

Hol próbálkozzam modellkedéssel? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nyáron pénzszerzés céljából dolgozni szeretnék. A modellkedésre gondoltam, hisz magas, vékony vagyok karakteres arccal. Valakinek lenne ötlete, hogy hol próbálkozzak? Vagy esetleg munkát adni, hasonlók..:)

2014. máj. 11. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügynökségnél. Önbizalmad az van ahogy látom, ez már félsiker. Viszont a modellkedéssel pont nem lehet pénzt keresni, mivel többe kerül mint amennyit fizetnek + elveszi minden szabadidődet is a munka + hogy minden nap edzésre, tornázni járj és hasonlók.. Inkább statiszta, hostess munkákat keress, vagy normális diákmunkát. Azokkal lehet pénzt keresni.
2014. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van! A modellkedés nem holmi "nyári munka". Bár a normális ügynökségek nem kérnek pénzt, de levonják a portfóliód árát a későbbi munkáidból, amit nem csak így hipp-hopp kapsz, mert hidd el, egy tök kezdőt nem fognak beválogatni egy márkásabb kampányhoz. Ehhez leginkább idő kell, és nem csak egy nyár, szóval már a hozzáállásod is rossz.

De ha tényleg annyira komolyan gondolod, nekem mindegy, a legjobb ügynökségek az Attractive, az Icon, a Visage.. Viszont nem hinném, hogy ők felvennének egy "nyárimunkára jöttem" című dologgal.

2014. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:)És esetleg lenne ötletetek, hogy melyik ügynökségnél?
2014. máj. 12. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
ha pénz akarsz keresni, akkor NE modellkedj. körülbelül 3 év múlva fognak fizetni (egy kicsit), mert a barátnőm is mesélte, hogy őket nem is küldik még, mert "tapasztalatgyűjtés" van. a visage-nál van
2014. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másodikként írtam, hogy Attractive, Icon és Visage, bár ha az utolsó azt mondja nem jó, akkor azt inkább ne. Amúgy véleményem szerint érdemesebb lenne megvárnod amíg felnőtt nem leszel (18), aztán kimenni külföldre, mivel ott egy kicsit nagyobb a kereslet a modellekre. Szerintem itthon annyira nem éri meg.
2014. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!