Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modellkedéssel együtt jár a...

A modellkedéssel együtt jár a mellmutogatás és a gazdag pasikkal való összefekvés?

Figyelt kérdés

Nem a divatmodellekre hanem a Zimány Linda félére gondolok.

Ne értsetek félre nem akarok modell lenni csak kíváncsi vagyok rá.:D


2013. aug. 12. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem éppen,de ha valaki több pénzre vágyik megteheti azt is
2013. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha Zimányi Linda-féle "modell" vagy, akkor igen. :D
2013. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem modellek, hanem külföldi prostitúcióból élő nők.
2013. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm aki időnként modellkedik,gyakran hívják de mivel nem ez az életcélja és még sulis nem mindig vállalja el,sosem kérték tőle hogy mutogassa a mellét vagy hogy feküdjön le valakivel,de így is egy fotózásra minimum 50 ezret megkap.
2013. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzt akarsz keresni. A kis prospektusok katalógusok nem adna sokat (kb 30-70ezer), de ha valaki több száz ezret szeretne egy-egy munkával annak sajnos le kell vetkőzni (nem mindig a fotózáson vagy a kifutón, valamikor előtte/utána xD)
2013. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zimány Linda és társai nem modellek. Ők csak annak mondják magukat. Láttad őket már külföldi kifutókon, reklámokban? Mert én Dukai Reginán kívül egyiket sem láttam még bármit is reklámozni akár Magyarországon, akár külföldön. Az, hogy ezeket a nőket modelleknek nevezik, sértő az igazi modellek számára szerintem. Palvin Barbi egy igazi modell, a többi pedig playmate, ennyi.
2013. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A modellkedésnek SEMMI KÖZE A PROSTITUCIÓHOZ, Zimány Linda nem modell hanem celeb , modellnek lehet nevezni Naomi Campbellt vagy Palvin Barbit nem ilyen magyar 'sztárokat'!!
2014. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!