Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit kérdeznél Palvin Barbarától?

Mit kérdeznél Palvin Barbarától?

Figyelt kérdés
Interjút készítek vele, és másnak is szeretnék lehetőséget adni a kérdezés lehetőségére. Minden normális kérdést felteszek.

2014. máj. 26. 07:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha egy windows 8-al feltelepített gépről lementek képeket pendrive-ra akkor azt valaki megtudja nézni?
2014. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az idei Balaton Soundon talalkoztam vele. Elso kerdesem a kozos kep lehetosege volt amire nagyon kedvesen reagalt sot meg az o telefonjaval is csinalt egyet amin 3an vagyunk. Utanna egy negyed orat beszelgettunk kb amit par fotos megis orokitett. Tobbek kozt a focirol beszeltunk es hetkoznapi dolgokrol, egyaltalan nem jott le nekem az, hogy en most egy vilagsztarral flortolok kb. Igaz volt bennem nemi alkohol tartalom. Nagyon kedves volt es o is kifejezte felem szimpatizalasat, egyket bokot elrejtettem, hogy pl nagyon csinos vagy ma stb. Mutattam neki kepeket a telefonomban rola amin csak nevettunk 3an mert a Fekete Dorival volt. Egyedul az nem tetszett amikor cigizett es kicsit flegman valaszolt arra a kijelentésemre, hogy ha sokaig cigizik nem lesz belole enekes: "dehogynem". Onbizalom az megvan nala ami teljesen jogos. A masodik talalkozasunk kicsit balul sult el mivel az egyik legjobb baratom kb letamadta reszegen es oltogatta. Akkor volt egy olyan szolasa: "vidd mar innen a hulyegyerek haverodat es egyedul gyere inkabb vissza" ott elvagta magat. Egyebkent szerintem alapbol normalis lany de tisztaban van azzal, hogy o kicsoda... Amivel nem is lenne gond ha annyira jol nezne ki mint a kepeken ja es az elso ket foga kozt azt a lyukat vagy mit a mai napig nem tudom hova rakni. Persze nagyon szep lany de amilyen elfogult voltam vele elegge csalodtam...
2015. aug. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!