Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit kezdjek ezzel az alakkal?...

Mit kezdjek ezzel az alakkal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
174 centi vagyok, 15 éves, mell:80 derék:62cm csípő:83cm sportos testalkattal 50 kg vagyok :)

2014. máj. 27. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mit akarsz kezdeni vele?
2014. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg modellkedhetnék, vagy felejtős, megértem ha felejtős mert nem vagyok ilyen nagyképű :D csak kiváncsiságból :)
2014. máj. 27. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha modell akarsz lenni ott a személyiségedben a legfontosabb az alázat, itt a nagyképűek kiperegnek úgyhogy emiatt ne "izgulj" hogy nem vagy elég nagyképű.

Méreteid jók, de szerintem a csípődet rossz helyen mérted, ott nézd ahol a legvastagabb vagy (sorry ha jól mérted).

Jelentkezz, de csak ezek közül az ügynökségek közül nézz ki magadnak mert a többi kamu vagy nem elsőosztályú.

Attractive, Icon, Visage, VM.

2014. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Újra mértem igen 83-84 cm:) Köszönöm szépen:) és nálam ez nem ilyen életcél vagy ilyesmi mivel példás tanuló vagyok csak ha már leszólítottak sokan ezögyben gondoltam kipróbálom :)
2014. máj. 27. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
már így is kb. minden 2. lány modell... ha neked agyad is van (úgy tűnik :), akkor csinálj inkább vmi értelmes dolgot :)
2014. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En úgy gondolom hogy bejárni a világot milliós fizetéssel nem annyira értelmetlen dolog
2014. máj. 28. 19:08
 7/7 anonim válasza:

simán elmehetnél modellnek ilyen alakkal már csak az kérdéses hogy szép-e az arcod :) de csak hogy tudd itthon nagyn megbízhatatlan modellügynökségek vannak és a többségük átverés mint például a diamond model rivercast ;)) tapasztalatból mondom

a biztos az a icon model managment ahol a Palvin Barbarát is hírresé tették szóval ha olyan kaliberű modell szeretnél lenni mint a Barbi akkor mindenképp oda menj :) vagy a visage model managmenthez

2014. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!