Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 12 évesen lehetek modell? 152...

Zozelelona kérdése:

12 évesen lehetek modell? 152 cm 49 kiló mellig érö barna haj barna szem világos barnás bör nagyon világos barna ha van még kérdésetek irjátok le és válaszolok képet nem tudok küldeni bocsi?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, több, mint 20 cm-vel alacsonyabb vagy, mint a modellek.
2014. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

12 évesen bajosan - max. gyerekruha-katalógusba, esetleg tinimagazinba (ritkán) keresnek ennyi idős modelleket, oda meg nagyon megválogatják azt, hogy kit alkalmaznak, mert elég kevés az ilyen munka és tényleg csak a legjobbakat választják ki, gyakran olyanokat, akiket hasonló helyekre 4-5 éves koruk óta fotóznak, mert azok tudják, mi a dörgés, hozzá vannak szokva a munkához.

Én azt mondanám, várj 2-3 évet, és nézd meg, hogy mennyit nősz (mert lehet, te is az a típus vagy, aki egy-két nyár alatt nő sokat). Ha eléred a 165-7 centit, akkor pici esélyed van, de inkább 170 felett keresnek modelleket (kifutóra mindenképpen, de gyakran fotózáshoz is az arányok miatt). Kép nélkül meg pláne nem lehet mondani semmit, mert a magasság mellett az arc a másik legfontosabb dolog. A mai divat szerint karakteresnek kell lennie, már ha az ember komolyabb munkákat akar, nem pedig a Kiskegyed "Megcsalt-e a pasim?" cikke mellé illusztrációnak.

2014. máj. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49 kiló 12 évesen?
2014. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kislányok, értsétek már meg, hogy modellnek magas, VÉKONY lányok valók, nem kertitörpék. Bocs, de már kezdik kiverni a biztosítékot ezek a hülye kérdések.
2014. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
152cm és 49kg ? Biztos, hogy nem lehetsz elég vékony :)
2014. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de azért vagyok 49 kiló mert erös csontozatu vagyok
2014. máj. 30. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Én 12 vagyok 161 cm 42 kg.... jah persze erős csontozatú. A helyedben én is ezt mondanám. Nőlj még kicsit meg állj neki sportolni.
2014. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
MIKOR FOGJÁTOK FEL HOGY A MODELLEK ROHADT MAGASAK ÉS SZINTE UNDIN VÉKONYAK?? NEM NEM LEHETSZ!!!!!! és nem bántásból de másban biztos megtalálod magad! :)
2014. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd ha min. 172 cm leszel, akkor lehetsz modell!
2014. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit fogsz még nőni, de kifutó modellnek megfelelő magasságú biztos nem leszel. Nem bántásból, ha szép az arcod, vagy karakteres, akkor kis esélyed van még a fotómodellkedésre, de többet érsz vele, ha majd pár év múlva elmész egy ügynökséghez, mert jobban értenek hozzá, mint mi láthatatlanban.
2014. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!