Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek, milyen állaton és...

Kinek, milyen állaton és bőrszínhez áll jól a bőrszínű vagy világos barnás drappos egyberészes ruha? És a testszínű cipő a ruhához?

Figyelt kérdés
Alkalomra szeretnék venni egy sifon ruhához hasonló lenge darabot. Feketét nem szeretnék. Ami jelenleg volt a boltban volt testszínű meg pasztellzöld és pasztell lila. A testszínűt felpróbáltam. Nem volt rossz. Az állatom az körte de nem vagyok biztos benne hogy jó választás lenne-e. Térd fölé és kicsivel a ruha.
2014. márc. 11. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
hát fogalmam sincs hogy ezek az okos telefonok hogy képesek alkatom-ból állatom-at csinálni...
2014. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy öt perce ezen röhögök: "Milyen állaton áll jól..." :D


Egyébként semmilyen összefüggés nincs az alkat és a ruha színe között. Az alkatnál a ruha FAZONJA számít!

S azzal, hogy "lenge" még nem sok mindent mondtál el a ruháról.


Köret alkathoz: A-vonalú ruha való, lehetőleg NE V-kivágású legyen és ne nyakba kötős.


A színhez: kicsit barnább bőrön jobb, mint hófehéren.

2014. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úristen,most nézem mit írtam!! :-D Szótárral írók és nem mindig az első szó az amit akarok. :-D

Hát nem vagyok túl világos azért de barna se. Akkor inkább keresek barnásat,az biztos jobb lenne. Amit próbáltam az olyan volt hogy felül csipke berakás van rajt meg hátul a gerinc vonalában derékig. És derékmagasságban egy vékony öv. Sifon anyagú a ruha,ujjatlan de a nyaka milyen azt nem tudom nem azt néztem. De nem v kivágásu az biztos. Azt hiszem kör.

2014. márc. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!