Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kiskorom óta modell szeretnék...

Kiskorom óta modell szeretnék lenni csak nem tudom, hogy alkalmas lennék-e rá. Azt mondák, hogy alkalmas lennék modellnek.13 éves vagyok és 170 cm /még növésben/. Mell: 75 kb. Derék: 59 kb. Csípő: 75 kb. Szerintetek milyen modellnek lennék alkalmas?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 13:35
 1/2 anonim válasza:
92%

Szia!

Ha többen is mondták már, hogy alkalmas lennél rá, akkor bizony érdemes lenne több ügynökséghez is jelentkezned, castingokra járnod a szüleiddel. Persze csak ha ők is támogatnak mindebben.

A fenti méretek egyáltalán nem tűnnek pontosnak, ha csak körülbelüli érték. BÁr tény, hogy ez a 3 méret tökéletes, ügyelj rá, hogy tartsd is meg őket és mindenképp tartsd 90-60-90 alatt. A mellbőség igazéból teljesen lényegtelen, a derekad mérete a lényeg, az pedig 90 alatt legyen. 75 tökéletes, ez alá ne essen semmiképp.

Ha 13 évesen már 170 centi vagy (kifutóra 174 centiől vihetnek) akkor valószínű, hogy fogsz még nőni pár centit. De ne feledd, elsősorban különlegesnek és szépnek kell lenned, utána fontosak a méreteid!

Én mindenképpen ajánlom őket: Elite Model Look, Visage, NumberOne Models, Icon.

És még valami! Csakis olyan ügynökséghez menj, és írj alá szerződést, akik a kezdetekkor nem kérnek semmiféle (és később sem) pénz összegeket. Ez fontos. Akiket felsoroltam, ők piacvezető, elit ügynökségek. Nekik azért majd pontos méreteket adj meg:) illetve, ne feledd! A szépség szubjektív, tehát lehet, hogy az Elite majd elküld, a Visage pedig majd felvesz. Vagy épp fordítva!:) Remélem segítettem!

2014. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el pár ügynökséghez és próbáld ki magad. Mit veszíthetsz? Max elutasítanak...de ha meg se próbálod?
2014. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!