Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek van akár egy...

Szerintetek van akár egy kevés esélyem is a modellkedésre? :S

Figyelt kérdés

13 éves vagyok

176 cm

49-50 kg


Tudom, mostanában minden 2. 13-18 éves lány álma a modellkedés. Rengetegen mondják, hogy jó lennék modellnek és igazából ez egy óriási álmom is, viszont egyáltalán nem érzem magamat szépnek, hiába mondják.. Ami tudom, ebben a szakmában óriási probléma.. Az egyik nagy kérdés, hogy hogyan tudnék egy kis önbizalmat szerezni?!... A másik pedig, hogy egyáltalán lehetnék-e modell?!.. mert ennyi onbizalommal nem hiszem...



2014. jún. 23. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A 176 centi elegendőnek tűnik :) képet mutatsz magadról? Mert az a 49-50 kg lehet zsír is, de lehet izom is...
2014. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Rettenetesen vékony vagy.
2014. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkatod jónak tűnik.
2014. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát amíg ilyen bizonytalan vagy, nem. Az első castingon sírva futnál haza, mert megbántottak a gonosz nénik és bácsik valami kritikával.

Kép nélkül pedig nem lehet megmondani, de persze a külső önmagában még kevés. Amúgy meséld már el, miért akarsz modell lenni, mit látsz benne?

Önbizalmat majd idővel szerzel, 13 évesen nem gond, hogy nincs. Az élet hozza magával - már ha nem törnek össze lelkileg mindenféle csúnya beszólással - ami valljuk meg, a modellkedés velejárója, nem csak csúsznak-másznak a lábaid előtt, hogy jaj de csodás vagy. Sőt.

2014. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jelenleg csak az arcomról tudok képet küldeni, de maximum priviben. Annyit el tudok mondani az alakomról, hogy elég vékony comjaim vannak, a sötétbarna hajam majdnem a fenekemig ér. Homokóra alaknak mondható leginkább az alakom. picit széles a csípőm, a derekam pedig annyira vékony, hogy egy nagyobb kezű férfi, kis erőlködéssel körbeéri a kezével. Hasam, combom inkább kicsit izmosnak mondható,a több éves versenytánc és a kézilabda miatt. Az előző válaszoló kérdezte, mi fogott meg a modellkedésben. Igazából minden. 3-4 éves korom óta imádok szerepelni. Szeretem, ha fényképeznek és mindig a központban szerenték lenni:D:D.. Nagyon érdekel a divat, a szépségápolás és az egyég ilyen dolgok. Évek óta az interneten a modellkedéssel kapcsolatos dolgok után olvasgatok, kutatgatok. Cara Delevingne igazából a példaképem és igen, a modellkedés a leges legnagyobb vágyam.
2014. jún. 23. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó kiindulási pontjaid vannak.

Még nőhetsz,hízhatsz,változhat az alakod,bár nem hiszem hogy nagyon sokat híznál.

Olvastam egy felhívást és ott 175 cm-től kerestek vékony alkatú lányokat szép arccal.Jól kellett kinézni smink nélkül is nekik.

Egyébként nem ajánlom a modell szakmát...ha kell akkor éheztetek csak hogy jó legyél a kifutón,megszabják,hogy mit mikor egyél és mennyit...nagyon egészségtelen a modellek élete.Persze ha 1-1 dologra mész el akkor nem az,viszont ha ebből szeretnél megélni és hosszú távra tervezed nagyobb/befutott cégnél akkor nem sok jót tudok mondani.

2014. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy mivel jár a modell szakma, de úgy gondolom ezzel nem lenne gondom. Elég erős személyiség vagyok, elfogadom a kritikát is, hiszen főként abból lehet tanulni..
2014. jún. 23. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jók az alapok és értelmesnek tűnsz, próbálkozz ügynökségekkel. Azért az arcod igen lényeges ebben a történetben és azt ugye nem láttuk ;-)
2014. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!