Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az Átváltoztatjuk Team és az...

Az Átváltoztatjuk Team és az Átváltoztatjuk Team Győr ugyan az a csapat? Ha nem melyik csapathoz érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

#Átváltoztatjuk
2014. jún. 28. 14:03
 1/2 Loretta74 válasza:
Sajnos két különböző csapat, az első az átváltoztatjuk team egy nagyon régi csapat jó pár éve csinálják a munkájukat, én 2 éve Sopronban voltam náluk, és nagyon jól sikerültek a képeim, máig facen azok vannak kint, nagyon szimpatikus kis csapat, sminkesük egy tündér fotós pedig türelmes és fantasztikus képeket csinál. A másik csapat az átváltoztatjuk team győr egy nem rég alakult csapat, egy barátnőm már volt is náluk de nagyon megbánta mert nem igazán lettek jók a képei, nem volt fodrász sem, drágább is volt mint az első csapat és kevesebb kép is készült. Ha teheted mindenképp az első az Átváltoztatjuk Team válaszd. Sok sikert...
2014. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kiscicalany82 válasza:
Nekem nagyon jók voltak a tapasztalataim a győri csapattal:) mosolygós, vidám hangulatú délutánon szuper sminket kaptam és a fotózás is nagyon jól sikerült. Nekem kb. 100 digitális kepet adtak a végén, ennyit is ígértek, és az ajánlatban szereplő 8-10 retusált kép helyett 20 képet kaptam! Kezdő csapat, de igényesek és ügyesek! Érdemes megnézni a Facebookon az Átváltoztatjuk Team Győr oldalt, ott sok fénykép is fent van es vannak folyamatos akciók, sőt nyereményjátékok is:)
2014. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!