Lehetek modell?

Figyelt kérdés

Karakteres arcom van

61kg,nem vagyok az a csontos falyta,de kover sem.olyan kozepes.

167cm magas,

Barna -nem festett- haj,nem olyan hosszu,kozepes.

Hosszu szempillak,nagy barna szem,de nem a legnagyobb!kozepes.Szemoldogom nincs tulsagossan kiszedve,termeszetes.

nagyobb ajkaim vannak..marmint teltebb de nem hosszu.

nagyobb mellem ,ja es 13eves lany.


2014. jún. 29. 02:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj!Gyakorold a helyesírást!
2014. jún. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, igazad van, de pont az ilyen elmebajos, buta lányokból lesznek vagy modellek vagy prostik, akkor inkább mondjuk, hogy nyugodtan lehetsz modell kedves kérdező, reméljük kijutsz Amerikába, majd sokan megtöcskölnek.
2014. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
na menjél szépen barbizzál :D
2014. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:DDD
2014. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 165-höz vagyok 48-50 kg (Most nem tudom pontosan, nincs nálam mérleg) és így is hosszúgatyában kell lennem egész nyáron a combjaim miatt. Valahol azt olvastam, hogy magasság-110=a legfelső érték a súlynál, bár sztem ez hülyeség.

És a modellek 170nél magasabbak, és meg kell tartaniuk a 90 60 90-es mell, csípő és derékbőséget. Szal semmi esélyed.

Mellesleg ha elmész egy ügynökséghez, nem fogja őket érdekelni, hogy nem vagy csontos "falyta" -itt idézlek téged hogy te hogy írtad- és nincs kiszedve a "szemöldögöd" -itt is téged idézlek-. Nem vagy megfelelő, elküldenek a p.cs.ba

2014. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszolóval abszolút egyetértek!
2014. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy és túl husis ahhoz, hogy modell lehess. Inkább gyakorold a nyelvtant, rád fér.
2014. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen vagyok 58kg és én sem a csontos fajtába tartozom, sőt.

Minél nagyobb melled, és minél teltebb ajkaid, Geronazzo Máriáétól?:D Így leírásból esetleg molett modell lehetsz, ha tényleg szép a bőröd és karakteres, csinos az arcod.

2014. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapból sem a kg számít, hanem a méretek, de 99%, hogy nálad az sem felel meg, mivel nagyobb a melled.. az igazi modelleknek, kb semmi mellük. 170 cm alatt vagy. még egy indok, hogy felejtheted a modellkedést. Én 175 cm és 49 vagyok... kifejezetten modell alakom van.. van hangsúlyozom, nem a kg számít, mivel nem mindegy milyen a súlyeloszlás.. ide pontos méretek kellenek.. mell, csipő, derék.. Ha 13 évesen 167 cm-esen 61 kg vagy, az valószínűleg örökletes dolog. És a kérdésedre a válasz, NEM!! Nem lehetsz modell. Menj még szépen tanulni.... Ne modellkedni akarj.. Még ha meglennének hozzá az adottságaid... de nincsenek:DDd szóval szépen terelgesd ezt a hülyeséget a fejedből.
2014. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Haha.. Milyet nevetem ezen a helyesíráson:'D.

Már nem azért, de az előttem szóloknak igazuk van. Ha nem vagy meg 170 akkor felejtheted el az egészet alapjáraton. + átlagba a modellek mind 50kg alatt vannak. Meg 13 évesen mit akarsz te modellkedni? Még ha lenne összekötettésed talán, de így...

2014. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!